Afirmační oleje na míru

Tyto oleje jsou pro každou bytost, jenž touží svůj život naplnit vnitřním klidem, láskou a světlem.

Jak oleje pomáhají a kdy je mohu využívat?

Afirmační oleje na míru jsou skvělým pomocníkem pro běžný den, ale stejně tak pro silné životní okamžiky. Nabízí možnost ochrany, očisty a harmonizace na energetické rovině a též na fyzickém těle. Obě tyto stránky jsou úzce propojené a jejich kvalita má silný a pozitivní dopad na harmonii nás jako takových.

Všechny afirmační oleje nabízím z kvalitních bio olejů a esencí, což dodává jeho uživateli skvělý aromaterapeutický zážitek během dne. Více jak dvacet let používám esence, ale až u těchto jsem objevila opravdu úžasnou kvalitu, která má dopad na jejich jemnost, něžnost, kořeněnost s takovou lehkostí. Je to opravdu pohlazení na těle i duši a skvělá léčba pro tělo i mysl.

Jedinečnost afirmačních olejů na míru je v tom, že se setkáváte s oleji, jenž mají v sobě informace a vibrace, jenž léčí a harmonizují. Každý olej má své téma a svoji vlastní informaci pro podporu rovnováhy, harmonie a zhojení bolesti v daném tématu. 

A to každé bytosti na míru, což v reálné podobě znaméná, že u každého v daném tématu léčí jemu potřebné bloky, strachy a emoce.

A díky kvalitním vibracím, jenž mají oleje a esence samotné, které dále podporuje úžasné fialové sklo lahvičky. Tak se stávájí plnohodnotným produktem pro harmonizaci, ochranu a odstranění bloků. 

Oleje jsou tedy velmi komplexní produkt a já si velmi, opravdu z celého svého srdce vážím, že je mohu tvořit. Všechny své produkty tvořím v napojení a s ohledem pro léčbu naší společnosti jako takové.

 • Téma oleje
  Své oleje tvořím VŽDY v den úplňku, aby získali jeho energii a dary. Témata tvořím intuitivně v napojení na kolektivní vědomí ku prospěchu společnosti. Každý měsíc vytvořím omezený počet a témata se obměňují. Oleje NETVOŘÍM OPAKOVANĚ a proto jsou velmi jedinečné.
 • Afirmace v každém oleji
  Všechny oleje jenž tvořím v sobě nesou přidanou hodnotu pozitivní afirmace, kterou můžete využívat současně s olejem. Ke každému oleji dostanete průvodní dopis s potřebnými informacemi.
 • Minerály v některých lahvičkách
  S láskou a pokorou využívám ve svém osobním životě, tak stejně v práci sílu minerálů a léčebných kamenů. Mají v sobě hlubokou moudrost, velkou sílu a podporují náš potenciál. A to já na nich miluji a proto je dávám i do olejů samotných. Ale néé vždy do všech, což je vždy uvedeno u samotného afirmačního oleje.
 • Celoroční afirmační oleje na míru
  Mám pár olejů, jenž tvořím celoročně a to z důvodu, že je považuji za potřebné kdykoli. Jedná se o oleje, jenž jsou buď preventivní a ochranné. Či oleje které nesou témata, která souzní s lidmi vždy a za všech okolností. Tyto afirmační oleje je možné zakoupit ve více velikostech a jsou po celý rok ke koupi.

Afirmační oleje jsou cestou, jak můžete OKAMŽITĚ pocítit:

 • úlevu, zbavit se napjetí a stresu
 • niterní pocit bezpečí, uvolnění a radosti
 • své otevřené srdce a posílení intuice
 • příval pozitivní energie
 • uvolnění přetlaku mysli

Každý olej mnou tvořený má v sobě úžasný potenciál pro každého z vás. Je tvořen tak, aby v daném tématu pomohl v konkrétních problémech danému uživateli, jenž ho užívá.  V tom je úžasná síla a možnost posunu.

Afirmační olej aktivivuje přímo na míru PRO VÁS to, co vám schází a odstraňuje to, co vám brání pro harmonii. Pomáhá aktivovat zdravé frekvence v daném tématu.

Zhlédni video o tom, jak afirmační oleje na míru fungují a v čem je jejich jedinečnost.

Co vám oleje přinesou do vašeho života?

 • Harmonii a soulad sama se sebou.
 • Okamžité uvolní napjetí, podporu k radosti a chuti do života.
 • Uvolnění mysli a chaos myšlenek, jenž nás přetěžují.
 • Podtrhne vaši jemnost, něžnost a otevřenost.
 • Podpoří vás v srdeční frekvenci a tudíž se zahalíte do láskyplné energie vděčnosti.
 • Vědomí zážitek lásky, rovnováhy a harmonie.

Všechny mnou tvořené oleje v sobě nesou energii světla, lásky a boží jedinečnosti.

Jsou prožitky, momenty, které se slovy nedají vyjádřit, protože jsou tak silné a hluboké, že slova pro ně těžko hledáme. Dovolím si říci, že tyto oleje nabízí tak silné vědomé prožití.

Každý olej je na míru uživateli, jenž si ho pořídí. Oleje tvořím tak, aby dané bytosti odstranili potřebné bloky, strachy a bolestné emoce. A následně podpořili jedinečnost samotného uživatele.

Fialové sklo lahviček

Vždy když něco tvořím, připravuji a následně prodávám, je pro mě zásadní komplexní kvalita. A proto využívám lahvičky z fialového skla, které umožňují kvalitu olejů a esencí v té nejlepší kondici a chrání celkově oleje před světlem. A tudíž zajišťuje jejich dlouhodobou životnost v té nejlepší kvalitě.

Výběr z olejů pro současný měsíc

Oleje vytvářím jednou měsíčně a jejich omezený počet. Témata a obsah informací do olejů měním a proto se setkáváte s jedinečnými oleji. Cítím, že každý jsme jedinečný a proto ctím zásadu: " KAŽDÉMU NA MÍRU, PRO JEHO VLASTNÍ JEDINEČNOU CESTU ŽIVOTEM."

Proto vám doporučuji, jestli najdete zde olej, jenž vás niterně osloví. Neotálejte s objednávkou, jelikož samotný olej bude jen v pár kusech (někdy je i pouze jediný) a nebude už možné ten stejný koupit.

Pro výběr afirmačních olejů klikni dole na tlačítko "najdi ten svůj jedinečný olej"

Kdo by měl zvážit koupi oleje

Oleje nejsou  vhodné pro děti do 3let věku a to z důvodu využívání různých esencí. Některé vůně jsou silné a nejsou doporučováný malinkým dětem. Jinak jsou oleje skvělé pro každého, kdo miluje vůně a má zájem podpořit sebe a svůj potenciál.