EBOOK ZDARMA 

Jak si plnit svá přání a sny díky pochopení zákonu přitažlivosti.

Aneb jak přetvářet svůj dosavadní život na ten, který

CHCI OPRAVDU ŽÍT.

Neholduji dlouhým textům a brodění se knihami.  Jsem spíše praktická a více si vezmu z osobního prožitku. Vzhledem k tomu, že jsem matka tří malých dětí, tak času pro sebe mám málo. Ale je pro mně v životě důležité věnovat čas sobě, své duševní rovnováze a miluji "jít cestu sama k sobě".

A tak i tento ebook jsem psala formou, která mě vystihuje a se kterou souzním.

Ebook jsem psala v napojení a nechala jsem se plně vést. Text je psán se záměrem, aby jste již při samotném čtení procházeli změnami a jistou transformací. Šlo mi o to, aby měl pro vás hodnotu a pomohl vám k uvolnění bloků, strachů a následně otevřel vaši mysl.  Jelikož to je základem k tomu, jak moci začít naplňovat své tužby a hlavně dovolit své mysli, že i vám může zákon přitažlivosti plně fungovat.

  • Možná znáte,když přijdou obavy tipu:
  • Zvládnu to? Vždyť mě to prostě nejde, pracuji na tom dlouho a nic.... Vím, že to chci, ale.... Proč se mé přání furt nezhmotnilo? Kámošce to vždycky, tak funguje a u mě skoro nikdy... Já už toho četla a pořád nic...

A to je právě ono!!!!! Důležité není číst a číst...ale mít OSOBNÍ PROŽITEK...

Díky kterému se přenastavíte a začne se to dít...A začnou ty žádané změny. A co je velmi důležité - je třeba opustit  obavy a strachy. A dovolit si následně přijmout nové a to doslova. Přijmout nové za vlastní a to vše vám ebook plně nabízí.

Přetvoř svůj dosavadní život a naplň své snění

V OPRAVDOVÉ BYTÍ.

 

Někdy nemá smysl vysvětlovat....

Jsem spíše zastánce činů, než mazání medu a tak nechci být v textu dlouhá. Je lepší si sám vyzkoušet a udělat si názor. Text ebooku je stručný, výstižný a jak jinak než léčebný. To je základem mého poslání, tvořit a zhmotňovat léčebné produkty a projekty.

Zkus sama a uvidíš...

Jak vnímají obsah ebooku ženy, jenž si ho přečetli?

Šárka je úžasná žena, která vás dokáže provést úskalími života a naladit vás na pozitivní vlnu. Její e-Book Jak si splnit svá přání a sny díky pochopení zákona přitažlivosti - je napsaný s láskou a je to úžasné uvítání do tajů , jak funguje zákon přitažlivosti. Přečetla jsem už spoustu knih s podobnou tematikou a na vlastní kůži jsem poznala, že vesmír tento zákon používá a že to opravdu funguje. Můj taťka používá přání celý život, ale přesně obráceně - uznává zákon schválnosti. Což je v e-Booku krásně popsané. Šárka do svého díla přidala něco, co jinde nenajdete, kousek SEBE. Z celého ❤️ vám ho doporučuji.
Evka Hronováwww.evkahronka.cz
Ebook Jak si splnit přání a sny jsem přečetla jedním dechem a inspirace v něm skrývá nekonečnou moudrost, kterou si zaslouží vědět každý člověk. Je z něj cítit neuvěřitelná láska, pokora a energie. Šári, jsi skvělý člověk, děkuji Ti za něj.
Barbora Ujčíkováwww.skrytasilamaterstvi.cz
Ebook se čte příjemně a ukazuje pro mnohé lidi, jiný pohled na řešení situací. Pokud ještě nevěříte v sílu myšlenky a přání, poskytne vám návod, jak začít a zpříjemnit si život.
Jana Kořínek Koldová