Balíček

Harmonie těla a duše

Nyní můžete objednat komplexní balíček pro očistu, ochranu a harmonii

Obsah balíčku

1x afirmační olej Ze srdce do světla, který je určen k harmonizaci a vylazení na srdeční frekvenci. Dodává energii a nabízí emocionální vyrovnání. Olej je skvělým doplňkem pro běžnou harmonizaci během dne. A tak stejně nabízí podporu a úlevu pro náročné chvíle a bolestivé okamžiky.

Olej obsahuje Bio mandlový olej a tři esence: První esencí je jemná vůně skořice, která vám dodá vnitřní klid, pocit bezpečí a harmonie. Sálá z ní nekonečné bohatsví života a vitality. Další je vanilka jenž svoji lehkostí a něhou dodává oleji vůni ženských tónů. Poslední složkou je grep díky, kterému pocítíte uvolnění a odbourání případných depresí.

1x afirmační olej Očista, který je určen k očištění od všech negativních energií na všech úrovních (fyzické, mentální a emocionální) a v auře. Dopomáhá k jejich ochraně, harmonizaci a prevenci. Tento olej se dává pouze na chodidla a to z důvodu, aby vše nepotřebné odešlo okamžitě ven z fyzického těla a energetického pole člověka.

Olej obsahuje Bio mandlový olej a čtyři esence: Základem je šalvěj, která pomáhá ke zklidnění při nervovém vypětí, zklidňuje a harmonizuje. V duševním světě funguje, jako ochranný prvek. Druhou esencí je pačuli, která nabízí zklidnění, zharmonizování a otevření mysli. Další nedílnou součástí afirmačního oleje je rozmarýn. Rozmarýn je životabudič, jenž povzbuzuje sílu, mládí a veselost. A posledním prvkem je úžasná zahřívací skořice, která vám dodá vnitřní klid, pocit bezpečí a harmonie. Sálá z ní nekonečné bohatsví života a vitality.

Co je jedinečné na těchto afirmačních olejích?

Jedinečnost afirmačních olejů je v tom, že se setkáváte s oleji, jenž mají v sobě informace a vibrace, jenž léčí a harmonizují. Každý olej má své téma a svoji vlastní informaci pro podporu rovnováhy, harmonie a zhojení bolesti v daném tématu. 

A to každé bytosti na míru, což v reálné podobě znaméná, že u každého v daném tématu léčí jemu potřebné bloky, strachy a emoce.

A díky kvalitním vibracím, jenž mají oleje a esence samotné. Tak se stávájí plnohodnotným produktem pro harmonizaci, ochranu a odstranění bloků. 

Oleje jsou tedy velmi komplexní produkt a já si velmi, opravdu z celého svého srdce vážím, že je mohu tvořit. Všechny své produkty tvořím v napojení a s ohledem pro léčbu naší společnosti jako takové.

Varianty balíčku Harmonie těla a duše

  • Balíček 2x15ml, 700,- Kč
    1x15ml olej Očista + průvodní dopis k jeho využití, 1x15ml olej Ze srdce do světla + průvodní dopis k jeho využití (olej je v černém skle)
  • Balíček 2x 30ml, 1100,- Kč
    1x30ml olej Očista + průvodní dopis k jeho využití, 1x30ml olej Ze srdce do světla + průvodní dopis k jeho využití (olej je v černém skle)

Doručení, cena a poštovné

V současné době využívám doručení olejů přes zásilkovnu či Českou poštu. Výběr je čistě na vašem rozhodnutí. Poštovné stojí 89,- Kč a zaslání přes zásilkovnu je 69,- Kč v České republice.

Taktéž Vám ráda pošlu balíček na Slovensko přepravní službou Zásilkovna.

Pokud máte zájem o zaslání balíčku do jiné země než ČR či SR, prosím kontaktujte mě na mail zlaskyksobezit@gmail.com. Domluvíme se na vhodné přepravě a balíček Vám obratem zašlu.