Afirmační olej "OČISTA"

Ať je náš život jakýkoli...Ať jsme v jakékoli fázi svého bytí....Ať jsme žena nebo muž....Ať se děje cokoliv..... ZÁKLADEM NÁS, NAŠICH SPOKOJENÝCH ŽIVOTŮ, NAŠEHO ZDRAVÍ A NAŠÍ EXISTENCE V HMOTNÉ REALITĚ JE....

Jsou energie, čakry, aura a naše energetická těla a pokud jim věnujeme péči....vrátí se nám to mnoho - mnoho -mnohonásobně.

Základem rovnováhy je energie

Základem naší rovnováhy je energie, kterou v sobě neseme. V našich životech jsou zkoušky, momenty a prožitky, které s námi hýbou a je to přirozený proces volby naší duše. Není tedy důvod se těmto situacím bránit, ale tvořit pro sebe prostředí, které nám pomáhá tyto momenty zvládat a být vědomý.

Co když....

Vím, ale nejde to....vědomě žiji....pracuji na sobě....trápím se....hledám cestu....nevidím světlo na konci tunelu....nejsem sama v sobě....nevím kudy kam....

Rozhodnutí jak budeš žít....jak situaci pojmeš....přijmeš nebo nepřijmeš...JE JEN NA TOBĚ.... Ale můžeš vědomě tvořit očistu, ochranu a péči pro své energetické pole.

Jednou z možností, jak dát sobě, svému tělu a svému energetickému Já péči. Je využívání oleje "Očista" ať preventivně nebo v akutní fázi. Jeho účinek přichází během pár minut po natření. A síla a účinek tě navrátí do vlastní vnitřní síly, uvolní tvé bloky a strachy. Nabídne pro tvoji mysl zklidnění a tvému fyzickému tělu uvolnění.

Jak olej funguje a jak ho používat?

Připravila jsem pro vás video, ve kterém se vše podrobné dozvíte. Video o oleji Očista a jeho přínosu do běžného života či v době životních zkoušek a stresu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Olej očista je v lahvičče s uzávěrem roll-on a to z praktického důvodu. Tento olej se dává POUZE NA CHODIDLA. A díky vybranému uzávěru je jeho aplikace snažší a šetrnější. Roll-on vám pomůže nanášet tak, aby jste se neumazali a také díky tomu dáte tenkou vrstvu. Takže šetříte olejem a můžete si okamžitě obléci ponožky aniž by jste se ušpinili olejem.

Důvod proč mažete olej pouze na chodila je, protože odvádíte z těla to,  co vám škodí a neslouží. Odvádíte to z energetických těl, aury a čaker, aby to hezky odešlo nejkratší cestou do země tak, jak má.

Olej není vhodný pro děti do 3 let a pro lidi, jenž mají v těle implatáty.

 

Jak olej funguje?

 • Olej čistí auru, energetická těla a čakry
  Energetická těla = fyzické, emocionální a mentální
 • Chrání výše uvedené a to díky tomu, že je i harmonizuje
 • Uvolňuje napjetí, stres a strach
 • Dodává emoční rovnováhu

Jak často ho využívat?

 • Při běžných dnech
  Je skvělé ho používat jako prevenci pro udržení stability a harmonie. Nejlépe ráno pro naladění do běžného dne a večer pro kvalitní spánek.
 • V období stresu, napjetí a nejistoty
  Můžete oleje využívat bez omezení. Pokud cítíte emoční nestabilitu, strach a jiné negace. Doporučuji obratem olej aplikovat a klidně po dobu 1 až 3 dnů aplikujte během dne po hodině. Sami pocítíte, kdy ho potřebuje. Nebojte, řídit se intuicí.

Jaké jsou velikosti oleje a jeho cena?

Olej můžete zakoupit ve třech velikostech:

10 ml cena 650,-Kč

30 ml cena 880,- Kč

50 ml cena 1100,- Kč

Mám pro Tebe ještě dárek

Je to už nějaký ten pátek, kdy jsem vytvořila bezplatný projekt Vědomé poznávání. Tento projekt pomáhá lidem s pochopením, jak funguje prevence, ochranna a očista našich těl a mnohé další. Více o tomto projektu se můžeš dočíst zde: PROJEKT VĚDOMÉ POZNÁVÁNÍ

Ráda bych Tě pozvala do své uzavřené skupiny na facebooku, kde nalezneš různá videa točená mnou. V těchto videích vysvětluji, jak můžeš se sebou pracovat na energetické rovině a jak jednoduché to je, ale za to velmi účinné.