Karty

Porozumění své duši

Karty jako léčivá terapie duše

STÁHNI SI NYNÍ KARTY ZDARMA

Práce s kartami se může stát tvým každodenním rituálem nebo oporou v době těžkých zkoušek. Karty v sobě nesou sílu léčení díky energetické hodnotě, kterou představují jejich texty.

Texty jsou psány tak, aby šli do hloubky srdce a tvé srdce se přitom otevřelo. Rozkrývají bolesti a možné rány na tvé duši a následně nabízí úlevu.

Čím jsou karty jedinečné?

Každé slovo, každou větu těchto karet píši v napojení. Tyto karty jsou poselstvím od andělských a světelných bytostí, k psaní textů využívám i možnosti channelingu. Síla textů je velmi hluboká a uzdravující. Jelikož se každé slovo, každá věta stává v naší mysli pro nás energií a tím pádem nám pomáhá ke zhmotnění, proto jsou tyto karty pomocníkem k léčení a sebeuzdravení.

Co můžete od karet očekávat? S čím vám pomohou? A co ve vás podpoří?

 • Pomáhají k otevření tématu bolesti ve tvé duši a jeho pochopení
 • Pomáhájí k naplnění svého srdce přes pochopení sebe sama
 • Nabízí léčivou sílu pro zhojení duše
 • Podporují vnitřní napojení a sílu léčivé frekvence

Frekvenční léčení

Karty jsou skvělým pomocníkem k sebeléčbě, jelikož nabízí sílu léčení pomocí frekvence. Každé poslání které v sobě karta nese má frekvenci, která je léčivá a pomáhá ke zhojení ran a úlevě. Možná se ptáte, jak je to možné? Je to tím, že jejich obsah je mi formulován tak, aby toto nabízel.

Každý z nás, každá bytost, každá věc má svoji frekvenci - energii. Frekvence mají různé ladění, laicky řečeno jsou nízké frekvence a vyšší. Když se necítíme dobře, tak se nacházíme v nízkých vibracích a to zapříčiňuje naše pocity na srdci, na fyzickém těle a v mentální rovině. Abychom se cítili lépe, uvolnili se, tak je dobré se naladit na vyšší frekvenci. A to nejlépe frekvenci lásky, světla a jim podobné. Když se tak stane, tak i v těžkých chvílích, momentech jsme láskyplní a pociťujeme harmonii. Důvodem proč se tak děje - je to, že jsme ve frekvenci, jenž je ta správná, ta zdravá.

Teď zpět ke kartám. Napíšu konkrétní příklad: Jsem člověk, který prochází rozchodem a zažívám velmi nepříjemné konflikty, které v sobě nesou utrpení, bolest a hněv. Pokud neumím pracovat sám se sebou nebo nečiním duševní hygienu, tak se stávám lehce zranitelný. A dokážu se naladit na tyto vibrace bolesti. Ty jsou součástí následku, že se cítím slabě, unaveně, ztrápeně, v hněvu atd...to je různé. Příklad jsem uvedla schválně silně bolestivý, ale je to možné i u běžného dne. Třeba když se vyskytujete v nepříjemném prostředí nebo se často kritizujete a mnohé další....

A právě po přečtení karet se dostanete do vyšších vibrací a proto pocítíte úlevu. A zažíváte pocity nadhledu, jelikož vaše mysl je uvolněná a projasněná. Díky vibracím lásky, světla, které karty nesou jste schopni hojit své rána a měnit dosavadní pocity a emoce.

Jak mohu karty využívat?

 • Otázka - odpověď
  Svoji pozornost zaměříte na vaší otázku, karty zamícháte a následně si vytáhnete kartu. Poslání jenž karta ponese je odpovědí. Pokud si nebudete jistí tématem, doporučuji si nechat čas. Někdy nejsme schopni vidět díky vlastní subjektivnosti.
 • Každodenní rituál
  Karty můžete využívat, jako každodenní rituál např. ráno či večer (pravidelnost je čistě na vás). Vytáhnete kartu a jelikož nic není náhoda. Tak dané téma, které vytáhnete je pro vás - sama to pocítíte.
 • Léčivá terapie
  Pokud právě procházíte citlivým obdobím, karty Porozumění své duši jsou tu pro vás. Díky frekvenční hodnotě vám budou oporou a pomohou vám ke zklidnění a ztišení se v době bolesti. Nabízejí pohlazení pro vaši mysl, naplní váš den slovy, jenž mají léčivý dar. Můžete si kartu ráno vytáhnout a vložit si ji do kabelky, do diáře či nechat třeba doma na stole. A pravidelně se k ní během dne můžete vracet, když budete cítit, že potřebuje podporu a nalézt vnitřní klid.
 • Intuitivní přístup
  Karty nemusíte používat pravidelně, často se jejich využítí odvíjí od životního období. Někdy jsme v pohodě a nemáme pravidelnou potřebu něco řešit či jít do hloubky svých niterních témat. Dá se je využít i jen tak pro radost, když vám přijdou na mysl.

Nedávno mi přišla od jedné paní reakce na karty a skvěle v ní píše, jak karty fungují. Posuďte sami:

Dobry den Šárka, karticky su naozaj obdivuhodne, nadherne, presla som si ich cele posolstvo, v dusi navodia klud, su povznasajuce, povzbudzujuce. Prinasaju uvedomenie si nasej podstaty tu na Zemi, nasho zitia, o com to tu cele je.... Dakujem za tieto krasne posolstva, budem si ich casto citat a pripominat, dodavaju nadej a silu v zazracnom prezivani kazdej chvile, vo vdacnosti k stvoreniu zivota, ale aj prijati bolesti, co je nesmierne tazke... Dakujem za svetlo tychto karticiek...
Mirka
Frekvenční léčivé karty má již 0 žen, kterým pomáhají v jejich běžných, ale i bolestných obdobích jejich života.

Jaká témata karty obsahují?

Karet je 24 kusů a tedy mají 24 témat. Naleznete zde téma Láska, Osobní hranice, Světlo, Stinné stránky, Dávání a přijímání, Životní zkouška, Sebepřijetí, Únava a mnohé další.....

Věřím a vnitřně cítím, že každý kdo zavítal na tyto stránky - tu právě dnes měl být a něco zde získat. Vzhledem k tomu, že karty obsahují témat spousty, každý najde ta svá.

Víte, texty které mohu psát a jsem velmi vděčná, že mohu právě já. Že mi je dána tato možnost. Tyto texty jsou nadčasové, hluboké a mají v sobě silnou energii, která napomáhá k léčivému procesu duše. Ať si je přečtete dnes, zítra, za rok či za pár let...VŽDY VÁM POVÍ NĚCO NOVÉHO. A to já na nich miluji a vždy s pokorou tato poslání a vzkazy píšu a následně čtu.

Pocity, dojmy a prožitky z přečtení karet

Musím říct, že jsou opravdu krásné. Přijde mi to jednoduché, ale má to obrovskou sílu. Rovnou asi napíši, co mě k tomu napadlo a můžeš to použít jako recenzi: "Člověk by si mohl myslet, že význam slov jako třeba strach, pokora či něha dávno zná a tak jsou pro něj kartičky bezvýznamné, ALE opak je naprostou pravdou. Mě samotnou překvapilo, jak moc po přečtení kartičky člověk procitne. Takové hluboké uvědomění si, zamyšlení se nad situací a zároveň obrovské pohlazení na duši. I když se myšlenka týká třeba strachu a není to příjemné, karta Tě povzbudí, nasměřuje a posune dál. A hlavně se mi na nich líbí to, že mám potřebu si je číst pořád znovu a znovu 🙂 "
Šárinkawww.sharkaphotography.com
Milá Šárko, když se mi dostali do rukou tvé karty, tak jsem si první vytáhla kartu " Nemůžeš to zastavit." Tato karta jasně vystihla situaci, ve které jsem se právě nacházela. Zároveň mi ukázala i možnost, jak z ní ven. Karty se stali součástí mých ranních rituálů. A i když je čtu opakovaně, vždy se mou něco rezonuje a otevřou má vnitřní témata. Moc díky 💜
Elena
Musím přiznat že ze začátku, když jsem si karty pročítala. Tak jsem tak pokyvovala hlavou a říkala si: ano, to vím. Ano, to znám. Nic nového v tom nečtu. Poté jsem karty použila párkrát při řešení své situace a byla jsem mile překvapená, jak krásně koresponduji s daným problémem. Najednou jsem v nich viděla ten aha moment. To co si mám uvědomit naplno. Nestačí jen vědět, ale člověk musí danou pravdu přijmout, pochopit a uvědomit si ji. Proto jsem začala karty používat jako doplněk svých výkladů. A musím říct, že vždy vytahnutá karta korespondovala s daným výkladem a krásně danou radu podpořila. Nedělám výklady veřejně, spíše pro své kamarády, když si neví rady a potřebují popošoupnout. A tyto karty se staly mým "malým" společníkem v radách ostatním i sama sobě. Děkuji vám za tuto úžasnou možnost, mít tyto karty k dispozici. S láskou Andrea
Andrea

Tady je pro vás malá ochutnávka samotných karet.

Jsou karty pro mě?

Každá naše cesta nás vede směrem tak, abychom došli sebepoznání, sebenaplnění a sebepřijetí. Každá tato cesta je cíl pro náš rozvoj a udržení lásky k sobě a v sobě. Každá cesta, jenž jdeme má smysl a nic není náhodou. Pokud tě sem zavedlo tvé srdce a cítíš souznění.

Tak myslím, že mohu říci: "ANO, JSI TU SPRÁVNĚ a karty Porozumění své duši mohou být právě pro tebe pomocníkem k vnitřní úlevě."

Odpověď na tuto otázku najdeš ve svém srdci.

Jak přesně karty vypadají?

Podoba karet

Jedná se o karty v eletronické podobě a to ve formátu PDF o velikosti A4.

Karty mají rub i líc, proto je třeba je vytisknout oboustraně. Tyto strany vypadají jako zde na obrázku. Nemusíte se bát, písmo je čitelné a dostatečně veliké. Každá strana má 6kusů karet.

Součástí karet je i podrobný průvodní dopis, ve kterém se dozvíte vše potřebné. Jak můžete s kartami pracovat, jak často a k čemu vše slouží.

Výhody karet v elektronické formě

 • Nečekáte na jejich doručení, soubor ke stažení vám dorazí okamžitě mailem.
 • Pokud se vám karty poničí, tak si je budete moci vytisknout znovu a znovu. Doporučuji si soubor uložit ve svém mobilu či počítači.
 • Jejich životnost není omezená.

Tyto úžasné transformační karty si můžeš stáhnout zdarma

Léčivé karty má již 0 žen