Osobní karty na míru

Karty na míru jsou pro mě velkým darem a hlubokým poznáním, jelikož jejich texty píšu v napojení a nejsem součástí jejich obsahu, jen samotné tvorby.

Představte si, že usednete ke stolu v plné energetické čistotě a začnete psát. Jste vedeni tím co máte psát a jak to přesně formulovat. Ani sami netušíte co z textu vyplyne za obsah. Jen se stáváte prostředníkem, který předává potřebné poselství, informace pro danou bytost.

Sedíte za stolem ve vnitřním klidu, v tichosti a jen posloucháte a následně vámi vyslyšená slova píšete.

Ano, tak to je. Ano, tak vznikají mé texty na míru.

Je to dar, který přichází v napojení a v harmonii. Velmi si vážím toho, že mohu psát tyto texty, jenž pomáhájí do hloubky duše každé bytosti, která o jejich tvorbu požádá.

Nejvíce na celém procesu miluji to, že texty mají silnou energetickou hodnotu, která pomáhá otevírat bolavé, nezhojené rány. Tyto rány se pomocí obsahu textu, přirozeně otevřou ve vaší duši. A díky samotné formulaci textu, vám nabídnou nový pohled na věc, na dané téma.

A poté díky silné energetické vibraci textů, kterou při čtení pocítíte v hloubi svého srdce, vám pomohou se samotným léčivým procesem.

Co mohu od karet očekávat?

 • Texty jenž obsahují přímá poslání a informace mé osobě.
  Jelikož tvořím v napojení, všechny texty jsou přímým odkazem dané bytosti na míru. A to jak v obsahu, tak v samotné formulaci textů. Tudíž každé téma, jenž napíšu se dotýká vás samých a vašeho života.
 • Léčivý proces ve své duši a tak stejně tyto prožitky se mohou odrazit pozitivně na vašem zdraví.
  Samotné texty mají hluboký dopad na odkrytí bolesti v duši a ve vašich srdcích. Úžasné na jejich obsahu je to, že během vašeho čtení se dostáváte do zdravé vibrace. A tudíž do léčivého procesu samotného tématu.
 • Karty mohou být součástí každého dne, každé chvíle, kdy cítíte potřebu je využít.
 • Nejedná se o pouhé karty, jak se na první pohled může zdát.
  Ale jde o to, že léčí svojí silnou a zdravou frekvencí. A proto jsou OPRAVDU VELKÝM POMOCNÍKEM V SEBEPOZNÁNÍ A NÁSLEDNÉM SEBELEČENÍ.
 • Nabízí nové vhledy na daná témata.

Vlož vlastní energii do tvorby karet

a zvol si vzhled rubu i líce karet.

Tato myšlenka byla mojí prvotní, když jsem se rozhodla vytvořit karty na míru: Je krásné, když můžeme tvořit spolu a proto jsem intuitivně vytvořila 6 variant. Aby si každý z vás mohl vybrat po čem jeho srdce touží.

Jak karty vypadají? Kolik jich je?

A jak je obdržím?

Jedná se o karty v eletronické podobě a to ve formátu PDF o velikosti A4. Karty mají rub i líc, proto je potřeba udělat obostraný tisk. Nemusíte se bát, písmo je čitelné a dostatečně veliké. Každá strana A4 má 6kusů karet. Výhoda těchto karet je, že si můžete soubor uložit a nespočetněkrát vytisknout. Třeba když se vám poničí nebo když je ztratíte.

Karet je celkově 18 kusů s tím, že já jím říkám 16+2. Protože 16 karet pro vás vytvořím automaticky. Nemusíte se bát karty mají vždy témata, jenž jsou dané bytosti v jejím životě důležitá. A ty 2 poslední karty jsem se rozhodla nechat ve vaší režii, abyste mohli tvořit se mnou 🙂

To znamená, že můžete položit dvě otázka, které vám budou zodpovězeny v každé této kartě.

Kdy karty obdržím? Na tvorbu karet si nechávám 3 max. 4 týdny příprav, jelikož je tvořím v napojení. Je tedy třeba na ně nespěchat a dát tvorbě svůj vlastní čas.

Pokud karty vytvořím dříve, tak se na ně můžete těšit dříve 🙂 Hotové karty zasílám na vámi stanovený mail, kde je obdržíte v již zmiňovaném formátu PDF.

Mohu karty věnovat jako dárek?

Karty jako dárek jsou skvělým nápadem, ale doporučuji je dávat jedině za okolností " vědomého daru". Je důležité aby si je obdarovaný, následně objednal sám. A byl tedy s dárkem ztotožněný. 

Proto tyto možnosti jsem vytvořila speciální dárkový poukaz, jenž vy objednáte a poté zaplatíte. Po přijaté platbě vám do emailu příjde v PDF formátu poukaz a vy si ho následně vytisknete.

Až se váš blízký rozhodne, napíše mi mail. Kde uvede potřebné informace k objednávce (vše je uvedené v mailu s PDF dárkovým poukazem). My se pak společně domluvíme, jaký vzhled karet si přeje. Jestli má nějaké osobní otázky a já obratem začnu tvořit.

Zde je k nahlédnutí dárkový poukaz

Součástí poukazu je i průvodní dopis pro obdarovaného, ve kterém bude podrobně vysvětlené: Jak učinit objednávku Osobních karet na míru.

Jak vypadá objednávka osobních karet na míru v reálné podobě?

Možná to bude znít složitě, ale nebojte se....není tomu tak.

Pokud budete objednávat pro sebe karty, tak je třeba do formuláře vyplnit pár informací. Abych mohla začít s kartami a jejich tvorbou. A to jest:

 • Vyberte si vzhled karet a napište mi prosím, který jste si vybrali.
  Vzhledy karet budou uvedeny i u objednávacího formuláře, abyste nemuseli rolovat a dohledávat zde.
 • Prosím uveďte své celé jméno a datum narození.
  Tyto informace využívám POUZE k napojení, abych mohla vytvořit karty pro vás. Nebojte se nezapomenete, jelikož vás k tomu vyzvu i ve formuláři.
 • Položte mi dvě otázky, abych mohla pro vás vytvořit dvě karty s odpověďmi.
  Ráda bych zde uvedla, že žádná otázka není špatná. Nebojte se ptát od srdce ať je vaše téma jakékoliv. A tak stejně otázky nejsou nutné. Pokud nebudete mít konkrétní otázky, tak budete mít stále stejně 18 karet. Je to čistě na vašem rozhodnutí.
 • Nezapomeňte si zkontrolovat mail, aby byl správný a mohli jsme být ve spojení. A já vám mohla poslat vaše vlastní karty.

Pokud byste si přáli udělat radost druhým, tak vyplnění formuláře pro objednávku poukazu, bude o dost jednoduší 🙂

 • Vyberete objednávkový formulář pro koupi dárkové poukazu.
  Bude se jednat o druhý formulář na určené stránce. Nebojte, formulář bude textově označen, abyste se nespletli.
 • Vyplníte potřebné základní údaje k objednávce dárkové poukazu.
 • Po přijetí vaší platby, vám bude zaslán email s dárkovým poukazem.
  Email bude obsahovat soubor pro vytištění. Pozorně si prosím přečtěte tento mail, který vás povede, jak dárkový poukaz vyplnit.

Jaká je cena karet na míru?

Tyto karty jsou pro mě mnoho hodin příprav a energie. Vzhledem k tomu, že karty tvořím v napojení nemohu tvořit jednorázově. Musí to mít časový rozestup, jelikož tato práce je úžasná, ale svým způsobem náročná.

Proto jsem se rozhodla zvolit pro karty na míru cenu 2430,- Kč.