Staň se posláním svého života

" Cesta ke své duši je posláním každé bytosti.

Stát se posláním svého života, je cestou sama k sobě a ke svému zdroji.

Je to pochopení své vlastní podstaty a následné využívání svých vlastních darů."

Co je to vlastně poslání?

Poslání vnímám jako dar a jedinečnost každého člověka. Je to něčo, co nám pomáhá udržovat v sobě harmonii, klid a lásku. Jsou to činnosti, díky kterým můžeme být v napojení s božskou energií. Při těchto úžasných chvílích se naše tělo čístí od negací a všeho, co nám neslouží v lásce. Tyto momenty mají skvělý dopad na očistu a ochranu našeho energetického těla, čaker i aury.

Nalezení poslání považuji za jeden z nejvíce obohacujících zážitků a následně možných činností pro plnohodnotný život a i pro své fyzické, psychické zdraví.

Možná si kladete otázku:

"JAK POZNÁM SVÉ POSLÁNÍ? A co mohu učinit pro poznání svého poslání? "

Ve škole nás učili psát, číst, počítat a mnohé další....Ale co nás NEUČILI? A co považuji za základní potřeby pro spokojený, zdravý a plnohodnotný život, najdete v tomto on-line semináři.

A o čem vlastně seminář je?

Úvodem bych ráda řekla, že tento seminář vznikal mnoho let. Posledních několik let díky mé pracovní praxi, kdy jsem cíleně zaměřovala svoji pozornost na témata uvedená v semináři. Společně s lidmi, jenž mi dali důvěru jsme objevovali kvalitu tohoto know how. Které jsem během pracovních let tvořila a samozřejmně také objevovala předtím ve svém osobním životě.

Když jsem si potvrdila, že mé know how skvěle funguje. Neodolala jsem a vyslala jsem otázky do vesmíru:

"Určitě to funguje, tak dokonale? Tak jednoduše a skvěle?"

A potom ke mně přišla jedna z NEJTĚŽŠÍCH ZKOUŠEM MÉHO ŽIVOTA, která měla trvání 7. měsíců a byla opravdu extrémně stresová. A tam jsem dostala své odpovědi. Pár týdnů před začátkem této zkoušky, jsem vytvořila i dva zásadní produkty, které mi v této zkoušce velmi pomohli. Pomohli mi zkoušku ustát ve zdraví a v nejlépe možné harmonii.

Po této zkouše jsem pochopila, jaký užasný skvost to mám. A stále se z tohoto poznání dojímám a denně za něj děkuji. Než jsem začala psát tyto řádky, tak jsem vyslovila modlitbu, aby se toto poznání dostalo k co nejvíce lidem.

Jelikož jeho síla, jednoduchost a lehkost mě velmi oslovila. A vnitru svého srdce věřím, že může ulehčit mnohým život, plnit je niterní radostí a požehnáním, které tolik my jako lidstvo potřebujeme.

Tento seminář vás naučí pracovat s vlastní intuicí a plně ji využívat. Poznáte své otevřené srdce a jeho velký dar a význam pro spokojený život. Pochopíte zákonitosti, které vám nabízí být v souladu a harmonii. A tím využívat sílu zdroje, lásky a pokory k naplnění sebe sama, svého poslání a svého života.

Na této cestě během semináře se setkáte s vlastním otevřeným srdcem, přijetí světla do svého života. Poznáte sílu své intuice a pochopíte samotný proces poznání, ve kterém se VY SAMI STÁVÁTE SVOBODNOU BYTOSTÍ.

Některé věci, prožitky a životní momenty se nedají dát do slov. Je třeba je zažít a tím následně pochopit. A to se potom dějí změny, poznání a silné niterní chvíle, které vás obohatí od A až do Ž.

Tento seminář není prioritně o slovech a neustálém vysvětlování. Tohle je seminář o prožitcích, jenž vám pomohou žít sama v sobě a ve své niterní podstatě.

Celý seminář jsem vytvořila v napojení a proto je opravdu jedinečný. A přivolá k sobě jen ty, kteří chtějí žít v lásce, v pokoře, souladu a harmonii. Jen ty jenž chtějí své niterní světlo rozzářit či zažehnout. Jen ty jenž chtějí chápat podstatu lásky a sebe sama.

Co se začne dít již behěm semináře?

Tento seminář není prioritně o neustálém opakování, jak co funguje a jak máš co dělat. To je si třeba uvědomit a proto to říkám hned v úvodu.

Tento seminář ti nabízí niterní prožitky, díky kterým vstoupíš do své vlastní síly. Pochopíš vlastní podstatu a poznáš své opravdové otevřené srdce. Prohloubíš svoji intuici a naučíš se ji plně věřit. A závěrem začneš využívat své napojení, které tě povede životem v lásce a pokoře. Naučíš se pracovat se svými čakrami, aurou a pochopíš sílu svých energetických těl.

Témata semináře

 • Zákonitosti
  Dozvíš se zákonitosti pro tvoji cestu v souladu a harmonii.
 • Intuice jako průvodce životem
  Pochopíš svoji vlastní intuici a upevníš se v ní. Stane se pro tebe součástí tvého života.
 • Otevřené srdce
  Naučíš se plně otevřít své srdce a využívat jeho dary.
 • Láska jako zdroj životní síly
  Vděčnost, pokora a frekvence lásky se stane tvým denním chlebem.
 • Napojení na zdroj
  Rozproudíš svoji vnitřní energii a své tělo, mysl frekvenčně změníš (přetransformuješ na frekvenci lásky). A začneš využívat moudrost svého zdroje.
 • Čakry, aura a energetická těla
  Práce s nimi, jejich harmonizace a očista.
 • Další
  Vzhledem k tomu, že se seminář připravuji v napojení - stále se tvoří i teď. Protože jak se lidé přihlašují, jsem vedená ho dolazovat dle jejich potřeb a energii. Aby byl krásný, plnohodnotný a velkým přínosem.

V semináři tě povedu tak, abys prožila výše uvedené. Protože slova jsou jedna věc, ale prožitek je základem změny a o to jde. V zážitkovém semináři jde o nové vylazení na nové zdravé frekvence, které jsou součástí k harmonii a napojení. Máš se tedy opravdu na co těšit.

Koho může seminář obohatit?

Je pro každého, kdo chce jít do hloubky své podstaty, kdo chce žít v lásce a pokoře. Kdo chce svůj život tvořit v souladu a harmonii. Mohla bych ti tu psát mnohé a snažit se tě oslnit, ale to není mým cílem. A proto vynechám ty texty typu: Můj seminář ti změní život. Můj seminář je pro tebe nejlepší atd atd....

Tento projev mi není blízky....já svoji práci tvořím na frekvenční rovině a pracuji se sebou a ve své práci formou síly mysli, svého otevřeného srdce a pomocí napojení.

A proto jestli ti mohu doporučit, naciť se a poslechni své srdce. Jestli tě tyto řádky třeba dojaly nebo tvé srdce blaženě hřeje, tvá energie proudí...

Je to dobré znamení...

Hodnota semináře

Celý seminář bude formou mailů, které ti přijdou v časových rozestupech po dobu 24dní a mailů bude 9 + 2 bonusové. V každém mailu budou pro tebe informace k různým tématům, jenž celkově tvoří ucelené informace a videa, která nabízí prožitky. A to k napojení a získávání informací z vlastní podstaty, intuice a od Zdroje.

Informace v mailu ti zůstatnou na pořád a tak se k nim můžeš vracet, kdykoliv budeš mít potřebu.

Jak jsem psala výše, je třeba to zažít. Ale věř mi, že já jsem toho zdárným důkazem. Ve videu o všem mluvím podrobně a vyprávím i svůj životní příběh cesty mého poslání. Video též obsahuje,  jisté znalosti a pochopení, které mají blahodárný účinek pro tebe a tvůj život. Já jsem díky pochopení poslání vytvořila, jak fyzické produkty na míru, tak projekty na míru. A to čistě ze sebe a na základě vedení intuicí, napojení na zdroj - nikdy jsem se neinformovala z venčí.

A to je ono, když jsi v souladu a harmonii vše přirozeně přichází. A ty jen tvoříš, jednáš a raduješ se. Je to opravdu nádherné a nezaměnitelné.

Pokud jsi neviděla video - vřele ti ho mohu doporučit. Video jsem točila dříve, již je možné koupit si projekt a být jeho součástí. Video jsem původně točila pro své stávající klienty. Mám radost ze sdělení, které jsem v něm řekla a tak ho dávám i sem. I když je to video ze dne 26.10.2020, kdy ještě projekt nebyl prodejný. Ve videu pochopíš oč jde a co nádherného tě může čekat, když žiješ své poslání.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Připravila jsem pro Tebe ještě bonus, tím jsou frekvenční karty zdarma.

Porozumění své duši

Texty karet jsou psány tak, aby šli do hloubky srdce a tvé srdce se přitom otevřelo. Rozkrývají bolesti a možné rány na tvé duši a následně nabízí úlevu. Jedná se o jedinečné frekvenční karty, které tě léčí během čtení a nabízí nový úhel pohledu. Karty obsahují 24 témat, jenž mi přišli v napojení a jsou to témata běžných dnů, ale i období těžkých životných zkoušek. Samozřejmně jsem je psala v napojení a nesou i poselství a vzkazy. Jejich léčebná síla a odkaz jsou silné a blahodárné.

Tyto karty jsou v elektronické podobě a přijdou ti obratem po zaplacení semináře do maliu. Poté je jen stačí si je vytisknout. Součástí karet je i průvodní dopis, abys mohla plně využít potenciál karet.

Bežná cena karet je 381,- Kč

Co si z online zážitkového semináře odneseš?

 • Pochopení síly čistých čaker, aury a naučení péče o ně ve svém životě.
 • Otevření svého srdce a prožitek otevřeného srdce.
 • Jak pracovat se svým srdcem a využívat jeho potenciál ke své vnitřní podstatě.
 • Poznání své intuice, následné ukotvení a její plné využití pro svůj potenciál, pro sebe sama a svůj spokojený život.
 • Uvědomění a zhmotnění zdravých frekvencí do svého života a pro svůj duševní růst.
 • Pochopení zákonitostí, které vedou na cestu ke své duši.
 • Využití svého potenciálu, svých vlastních darů a jejich obohacení pro sebe samu a tvůj život.

Závěrem

Ještě bych na závěr bych ráda shrnula, pro koho může být zážitkový seminář přínosem.

 • Pro každého, kdo chce žít svůj život v souladu a harmonii.
 • Pro ty kteří jsou na rozcestí a hledají změnu.
 • Pro ty kteří chtějí žít v lásce, pokoře a naplnění sebe sama.
 • Pro podnikatele - kteří chtějí podnikat v souladu a harmonii.
 • Pro podnikatele - kteří mají zájem nalézt své poslání a být tvůrčí.
 • Pro ty jenž vědí, že oni jsou tvůrcem a mají zájem své znalosti prohloubit až ke své podstatě a poznání božské energie v sobě sama.

Komu bych seminář nedoporučila.

 • Pokud chceš vše hned a čekáš, že lusknutím prstu přijde obrat ve tvém životě.
 • Pokud si myslíš, že stačí jen koupit tento zážitkový seminář a je hotovo.
 • Pokud nejsi ochotná otevřít svoji mysl novým poznáním.

Cena zážitkového online semináře

NYNÍ JE PRODEJ ZASTAVEN - DOBA OTEVŘENÍ BUDE NA KONCI LEDNA.

Jak si lépe užít vánoční čas? Než dát dárek sobě, který tě podpoří, pohladí a otevře tvé srdce. Ukáže ti tvoji vnitřní sílu a nabídne ti poznat vlastní božský potenciál?

Je to dar néé jen sobě, ale celému světu. Každá další vědomá bytost, každá činnost člověka ve světle, je tvorbou pro vědomý svět.