Afirmační olej na míru Cyklická žena

My ženy máme nádherný dar, který nám byl dán a tím je moudrost, harmonie, láska a něžnost. Dokážeme mít pochopení, dokážeme odpustit a nabídnout pohlazení, lásku a vřelost. Své ženství ve víru práce v domácnosti, péče o děti či náročnosti zaměstnání někdy zanedbáváme. To může mít za následek naše vyčerpání, emoční vysílení a nestabilitu. Což se odráží v našich vztazích a postoji sama k sobě.

Po vyčerpání přichází....

Pocit únavy a nechuti k fyzické činnosti, emocionální nestabilita, přílišná podrážděnost a případná plačtivost.

Někdy se pak my ženy můžeme cítit jak na houpačce. A přiznejme si, že za chodu domácnosti a zaměstnání je náročné najít čas pro sebe. A tudíž návrat zpět do své síly je celkem dlouhý proces.

Věř mi, že to může být jinak.....

Představ si, že přichází na tebe stres nebo vyčerpání. A ty víš proč a co v danou chvíli potřebuješ.

Představ si, že dokážeš díky pár vědomým krokům otevřít svůj potenciál, ať je situace jakákoliv.

Přestav si, že si dokážeš užívat svoji ženskost celými svými doušky a cítíš se v ní jako ryba ve vodě.

Představ si, že je jsi schopná zvládnout OPRAVDU veliký kus práce během pár hodin. A  tak stejně ti zbyde čas na vlastní odpočinek. A věř, že si ho plně užiješ.

Představ si, že dokážeš být v tak hluboké niterní rovnováze, že nasloucháš moudrosti svého srdce, své intuice a otvíráš svůj potenciál ve všech oblastech.

Základem je načasování....

Máme mnoho darů, mnoho možností a náš potenciál je neomezený a nekonečný, stejně jako vesmír.

Každá z nás jsme jedinečná a úžasná žena překypující láskou a touhami. Jsme jako roční období a takové jsou i naše prožitky, emoce a vnímání.

Když si zvědomíš své čtyři fáze behěm tvého cyklu, budeš moci stát ve své vnitřní síle, využívat svůj potenciál naplno a důvěřovat své intuici. Tvá ženskost bude darem, jak pro tebe i tvé okolí.

Je to nádherný zážitek, který budeš zažívat stále a stále a stále.....budeš SAMA SEBOU VE SVÉ VLASTNÍ PŘIROZENOSTI. Už žádná myšlenka jaká bys měla být, ale naplnění sebe sama.

Možná to neznáš a možná to znáš, ale někdy  zapomeneš

Nevím jestli jsi žena, jenž cyklus ženy zná a proto začnu hezky od začátku.....

Každá z nás, jenž menstruuje prožívá cyklus ženy. Tento cyklus trvá 28dní, stejně jako fáze od úplňku do úplňku.     

V tomto cyklu jsou čtyři fáze, jenž mají opěrné body nebo-li témata. Každý týden jsou v životě ženy určité oblasti, která ovlivňují její harmonii, náladu, emoční stav a fyzické vyčerpání či vitalitu. Když si člověk tématiky v daném týdnu pohlídá a začne sledovat sebe samu. Tak žena pochopí, co potřebuje pro sebe, aby mohla být v souladu sama se sebou. A dokáže se snáze udržet v emoční rovnováze, duševním klidu a harmonii.

Jsme krásné čisté a chápavé bytosti, ale taktéž je faktem, že během těchto fází procházíme hormonálníma změnama.  A ty mají též vliv na to, jak se cítíme a jak jsme silné nebo křehké. Zda potřebujeme klid nebo příval energie a mnohé další...

Tak to bylo tak  na okraj.

Teď ti povím něco o samotných fázích a věř mi, že pokud to neznáš. Je to páráda.

Díky těmto znalostem máš z půlky vyhráno, jak pochopit samu sebe a jak využívat své dary.

Máme tedy čtyři fáze během 28 dní, každá fáze mám 7 dní.

 • Menstruační fáze (žena je v období zimy) - začíná v den menstruace
  V této době je žena intuitivní, empatická, ale fyzicky oslabená. Proto je dobré v této fazi odpočívat. Toto období nám nabízí hloubku naší moudrosti, dokážeme mít hluboké vhledy, které jsme schopny následně realizovat v následujícím období.
 • Dynamická fáze (žena je v období jara) - začíná 8.den ode dne menstruace
  Je to fáze, kdy je žena v plné síle a dovede a taktéž potřebuje realizovat své cíle. Je velmi aktivní, dělá hodně činností. V tomto období je žena silně pragmatická a plná elánu.
 • Ovulační fáze (žena je v období léta) - začíná 15.den ode dne menstruace
  Toto je krásné období pro harmonii v partnerských vztazích, jelikož žena se chce milovat. Potřebuje fyzický kontakt a nabízí lásku, něhu a pochopení. A je silně vylazená na ženskou energii, ráda flirtuje a vyzařuje světlo a radost.
 • Premenstruační fáze (žena je v období podzimu) - začíná 21.den ode dne menstruace
  Jedná se o fázi dokončování a čištění, což se projevuje potřebou úklidu 🙂 Zakončování projektů, dodělávání rozdělaných činností.

Zde jsem uvedla pouze pár příkladů a také každá žena nemusí plně odpovídat všem tematikám v daném týdnu. Ale jsou to skvělé body na které, když se zaměříte. Tak zjistíte, že pokud jste vědomé v těchto fázích, můžete být více v rovnováze a lépe využívat svého potenciálu. Je to delší čas, ale na toto téma jsem připravila velmi podrobný článek. V roce 2019 jsem psala krátké články ohledně každé fáze na mé FC stránce Z lásky k sobě žít a mělo to velký ohlas. A tak jsem udělala jeden velký a podrobný článek zde. Dolů jsem Vám dala odkaz na článek. Nebojte, nepřehlédnete to.

Tak a teď přichází na řadu samotná sada olejů a jejich možnosti.

Jak vám mohou pomoci potrhnout vaši jedinečnost, váš potenciál a podpořit vás v harmonii a rovnováze.

Jak jsem již na úvodní straně afirmačních olejů psala, každý olej je tvořen na míru jeho uživateli. Díky tomu vám olej pomáhá odstraňovat v daném tématu bloky, strachy a vše co přímo vám neslouží. A co vám brání k rovnováze a harmonii, což je groo těchto olejů. Stejně tak fungují i opačně. Každý olej ve vás aktivizuje a potrhne to, co vám pomáhá k rovnováze, harmonii a vyzdvihne vaši jedinečnost, vaše přednosti. Nabídne vám vylazení na frekvenci vašeho srdce a následně se dějí krásné prožitky.

A teď jak to vypadá v reálné podobě.....

Sada afirmačních olejů "Cyklická žena" obsahuje čtyři lahvičky olejů. Velikost se odvíjí od vašeho výběru (4x10ml nebo 4x30 ml). Každá lahvička je určena pro jednu fázi. Každý olej má své vlastní vůně a jejich směs je tvořena tak, aby vám nabídla přijemnou aromaterapii během jeho využití. Naleznete v nich nádherné kombinace, které vám pomohou vyladit váš emocionální stav. Podpoří vaši vlastní ženskost, lehkost a jemnost. Některé vůně nabízí pocit bezpečí či okamžitou úlevu.

To vše jsem kombinovala tak, aby v každém týdnů byli směsi esencí a jejich vůně podporou pro daná témata. Oleje se dají se využívat jako parfém, což mnohé ženy ocení. Jedná se o velmi kvalitní a plně přírodní esence. A můžu vám zaručit, že každá směs v sobě nese harmonii a lehkost, která je příjemná a povzbuzující či zklidňující. Zaleží na fázi měsíčního cyklu ženy.

Na konec přichází to nejlepší 🙂 A to je v čem je síla samotných olejů.

Každý olej v sobě nese potřebné informace k dané fázi a ty se aktivují po natření. Během pár minut ucítíte, jak jste klidnejší či plná energie. A nebo pocítíte silnější odhodlání....Je to různé, jelikož u každé ženy se aktivuje to, co ona V DANOU CHVÍLI POTŘEBUJE. A v tom spatřuji ojedinělost těchto olejů a velkou pomoc pro každou ženu.

Představte si, že jste ve fázi menstruační a přijde na vás silný pláč a únava. Důvod proč se tak může dít a bývá to časté. Je protože se žena fyzicky přetížila a cítí se přehlcená. Do toho je více vztahovačná a zranitelná. Lépe se pak dostává do konfliktů a to většinou s nejbližším okolím. Znáte tento stav?

A jak by to mohlo být s vědomím přístupem o cykličnosti ženy a s podporou afirmačního oleje "Cyklická žena?" Budete vědět, že je čas odpočinku a i když třeba nejste moc klidná bytost a máte nutkavou potřebu být akční. Tak olej vás vyharmonizuje, vyklidní a navodí soulad. Vaše srdce se otevře, intuice poroste a otevřete se novým vhledům.

Další stránkou olejů je uvolnění bloků, strachů a obav. Uvedu to na konkrétním příkladu: Jste žena, která si moc nevěří, možná se i bojíte být ženou. Nebo naopak pod strachem či obavou zklamání vystupujete až moc sebejistě, ale opak je pravdou. Využívání olejů a vědomí přístup k měsíčnímu procesu ženy vám nabídne více se ponořit do sebe. Více nahlédnout ke svým potřebám a nabídne uvědomění ve vašich hodnotách, které jsou spojené s ženstvím. Informace v oleji vám pomohou k aktivaci vaší srdeční čakry a k uvolnění ve druhé čakře (mužská a ženská energie), což může mít za následek přehodnocování sebe sama, svých potřeb a ženskosti jako takové.

Když se žena naučí své intuici naslouchat, více otevře své srdce a přijme svoji ženskost. Zažije svobodu, po které každá žena touží a mnoho žen ji hledá.

Tato sada je OPRAVDU jedinečným produktem, jak si pomoci k nalezení sebe sama a jak podpořit vlastní potenciál. Jak přijmout sebe taková jaká jsem.

Možná váháš...možná si říkáš, že sada může být pro Tebe finančně nákladná....Ale řekni mi, jak dlouho se hledáš? Jak dlouho toužíš pro rovnováze a klidu? Kolik situací bylo ve kterých jsi pocítila, že bys je mohla zvládnout klidněji?

Oleje "Cyklická žena" za tebe nedělají rozhodnutí, ale jsou vodítkem pro harmonii a duševní rovnováhu. Jsou cestou jak jít své vnitřní síle naproti a jak se otevřít svým vlastním darům, svému potenciálu....

A to si myslím, že za to stojí.

Výběr velikosti sady a cena

POZOR POSLEDNÍ KUSY V AKCI ZA CENU 1100,- Kč

Sada "Cyklická žena" 4x 15ml ve tmavém skle

Sada "Cyklická žena" 4x15 ml
1100,- Kč
Sada "Cyklická žena" 4x 10 ml
1700,- Kč
Sada "Cyklická žena" 4x 30 ml
2650,- Kč

Složení olejů "Cyklická žena"

Základem každého oleje je Bio mandlový olej nejvyšší kvality.

 • Fáze zimy
  Obsah esencí: Olej zima obsahuje vůni pačuli, která má nádhernou zemitou vůni. Pačule pomáhá k uzemnění, uvolnění a pomáhá posílit při pocitu vyčerpání. Další nedílnou součástí je grep, jehož vůně podporu uvolnění nervového napjetí a dodává sílu a radost do života. Tyto vůně s lehkostí podtrhává svoji jemností bergamot, jenž má lehce nasládlou vůni. Kombinace vůní je lehká, jemně výrazná a zklidňující.
 • Fáze jara
  Obsah esencí a absolue: Vůně vanilky probouzí nové touhy, smyslnost a kreativitu. Karafiát je součástí jara a jeho vůně je až mystická, jemná a všeobímající. Jeho energetický náboj pomáhá podpořit jemnou ženskou energii a posílí vnitřní sílu, která k ženě patří. To vše doprovází lehkost pomeranče na povzbuzení a utvoření dobré nálady.
 • Fáze léta
  Obsah esencí: Máta je skvělou vůní pro podporu dobré nálady a uvolnění nervového vypětí. Dodává chuť do života. Další esencí je cedr, který vyrovnává rovnováhu mužské a ženské energie. To vše je jemně protkáno mandarinkou, která je životabudičem a pomáhá ke kvalitnímu spánku.
 • Fáze podzimu
  Obsah esencí: Pimentovník je známý svoji jemnou kořeněnou vůní s nádechem hřebíčku. Olej v sobě dále nese jasmín, který zahřívá a krásně voní po květech s lehkými ovocnými podtóny. Závěrečnou esencí je slaměnka, které je podporující a uzemňující. Její vůně nás vede ke snivosti a udžení pozornosti.

Obsah sady

Sada obsahuje 4x olej, 4 průvodní dopisy k olejům s afirmacemi a informacemi o vůních. Součástí sady je také vysvětlení o cyklu ženy a jeho vědomém přístupu, pozitivním dopadu pro harmonii a lehkost ženy v jejím životě.

Zde naleznete slíbený článek, kde jsem podrobně rozepsala vše ohledně cykličnosti ženy.