Žij život s nadhledem

a niterním spokojeným pohledem

Staň se posláním svého života

Online zážitkový seminář

Určitě znáš jaké je to, když jsi ve své síle a vše Ti jde jako po másle. Nemusíš se stresovat a jen si života užíváš. Jenže je to vždy "jen na čas" a pak přijde stres, obavy. Začnou se objevovat ve Tvém životě náročné zkoušky a Ty přicházíš o svoji vnitřní sílu. Cítíš, že nemáš dost sil na běžné úkony ve svém životě, vytrácí se dobrá nálada, přicházejí konflitky s lidmi kolem Tebe. Ztrácíš důvěru sama k sobě, ke svému životu a nemáš žádné opěrné body, které by Ti pomohli zase povstat do své síly.

Pak hledáš z toho cestu ven, jak se posunout. Prošla jsi vším možným - semináře, terapie, kurzy. Na chvíli se postavíš na své nohy, ale po čase to jde zase od desíti k pěti.

Hlavou Ti běží....

 • Já se snad nikdy neposunu
 • Jsem jediná, která stojí na místě - "Tohle se děje jen mně"
 • Snažím se vše zvládat, ale jsem vyčerpaná
 • Někdy v kouktu duše věříš, že změna je pro Tebe možná. Ale nevíš, jak na to.

Co kdybys místo toho...

Přesně věděla, jak svoji vnitřní sílu aktivovat a to i během náročných momentů ve svém životě.

Znala jsi konkrétní kroky, jak se k sobě navracet, aby jsi svůj život žila v radosti, míru a lásce k sobě, ke svému životu a  k druhým. A to bez zbytečného nátlaku na sebe, stresu, fyzického a psychického vyčerpání.

Měla jsi ve svých vlastních rukách svůj život a mohla jsi skrze sebe vědomě tvořit svoji realitu, která Tě bude naplňovat, bavit a bude pro Tebe obrovským darem.

 Věděla jsi jak tvořit balanc ve svém životě mezi časy dobrými i těmi  náročnými, kdy přijde zkouška Tebe samé. Která Tě vede na cestu sebepoznání. Když umíš tvořit vědomý balanc Tvé životní zkoušky se stávají Tvojí životní výzvou a velkým posunem.

 

Kdo jsem a kam semnou můžeš na své duševní cestě dojít?

Je mi ctí, že Tě poznávám.

Jmenuji se Šárka Bláhová a moji doménou je intuice, otevírání srdcí, uvolnění bloků druhým a vědomá práce s energií. Jsem tvůrkyní speciálních energetických produktů a projektů, jenž vedou k energetické čistotě a otevírání vědomí.

Učím svoje klientky, jak se sebou energeticky pracovat, aby mohli ŽÍT ŽIVOT S NADHLEDEM. A dokázaly být ženou ve své vnitřní síle. A prožily život v naplnění, lásce a ve zdraví. Vytvořila jsem komplexní systém POSLÁNÍ, díky kterému druzí umějí žít život v napojení na svůj Božský zdroj a plně zvědomit sebe sama.

Když jsem začínala se svojí přeměnou/transformací nebavilo mě, jak jsem se točila v kruhu informací bez výsledku s pocitem, že jsem asi jediná. Která nedokáže udělat radikální změnu a žila jsem v domění, že nezažiju sebelásku a svůj život nikdy nezměním.

Našla jsem cestu (své know-how), jak vědomě vytvářet pro sebe stabilitu a balanc, jenž mě denně vedou na mé cestě život s nadhledem. Božská energie, otevřené srdce a velmi silná intuice jsou dary, jenž jsem v sobě otevřela do velkých rozměrů a nyní je můžeš využít i ty.

Představuji Ti online zážitkový seminář

Staň se posláním svého života

  • ✅ Skupinový program, ve kterém se naučíš vědomě pracovat sama se sebou tak, aby se Tvůj život dosavadní i budoucí stal Tvo výzvou, naplněností a zábavou. Stres, obavy, vyčerpání, vztah k sobě samé bude pro Tebe téma, kterého se už nebudeš bát. Ale budeš naprosto jasně a vědomě umět se sebou pracovat tak, aby sis byla sebou jistá. Tvůj život dostane smysl a směr, ať se v něm nacházíš v jakékoliv životní fázi.
  •  
  • ✅ V rámci online kurz projdeš 9 moduly, které Tě vedou do znalosti ucelého systému mého know-how s názvem "POSLÁNÍ". Díky kterému budeš umět vědomě přistupovat sama k sobě, ke svému životu v přirozenosti, bez přetlaku a sebekritiky. 
  •  
  • ✅ Protože informace není trasnformace, během samotného kurzu projdeš vlastními prožitky, poznáními a AHA momenty, které Tě provedou Tvojí vlastní hlubokou transformací. Která kurzem začně a otevře Ti nové brány bytí ve vděčnosti, lásce a pokoře k sobě samé.
  •  
  • Kurz je investice na celý život. V kurzu se naučíš, jak pracovat se svými emocemi, jak se ztišit, jak srovnávat svoji energii a čistit ji zpět do zdravých frekvencí. Svoji intuici dáš na první místo společně s prožitky otevřeného srdce, jenž Tě povedou na cestě Tvé duše a jejího poslání. Dokážeš vědomě žít život v napojení, které je tím největším bohatstvím, co máme.

Co všechno je součástí kurzu?

 • 9 MODULŮ
  Přístup do členské sekce Ti bude k dispozici dokud bude program existovat. A jeho zpřístupňění dostaneš okamžitě po úhradě kurzu či první splátky za kurz.
 • PODPŮRNÉ MATERIÁLY PRO TVOJI HLOUBKOVOU TRANSFORMACI
  Obsahují videa, praktické kroky, konkrétní tipy (cvičení), pracovní listy a mentální techniky pro Tvůj mimořádný duševní růst.
 • PODPŮRNÁ FACEBOOKOVÁ SKUPINA
  Vstup do facebookové skupiny budeš mít po dobu 3 měsíců. V této skupině budeš semnou v interakci, jak budeš potřebovat - budu zde točit živáky, odpovídat na Tvé dotazy a 5minutovky, ve kterých budu intuitivně reagovat na různá potřebná doplňující témata. Jedná se tedy o maximální podporu ode mně, abys mohla zažít mimořádný duševní růst.

TVÁ ÚSPĚŠNÁ TRANSFORMACE V 9 KROCÍCH

 • 1 MODUL - PRÁCE S ENERGIÍ
  Vědomá harmonizace, která je alfou omegou pro Tvoji stabilitu a Tvůj mentální i fyzický balanc pro každý den v Tvém životě.
 • 2 MODUL - JSEM VE SVÉ SÍLE
  Konkrétní kroky, které Tě navedou zpět k sobě samé. Praktická část - techniky, jak se sebou pracovat, abys dokázala uvolňovat bloky, emoce, čistit své energetické tělo do hloubky.
 • 3 MODUL - PROPOJENÍ FYZICKÉHO A EMOČNÍHO TĚLA
  Budeš stabilní ve své fyzické síle a emoční rovnováze, což přinásí obrovský přínos pro Tvé zdraví a též to má nezaměnitelný dopad na Tvoji vlastní tvorbu reality do hmoty.
 • 4 MODUL - BYTÍ VE VDĚČNOSTI
  Zažiješ prožitek vědomého otevírání srdce, který Ti otevře cestu k niternímu prožívání. Naučíš se prakticky a vědomě žít život ve vděčnosti a tím měnit svůj vztah k sobě samé a k druhým.
 • 5 MODUL - EMOCE A NOVÁ EMOČNÍ PAMĚŤ
  Budeš umět překódovat své staré prožívání a vnímání, které Ti již neslouží. A ve svém životě začneš vědomě tvořit nové sebe-nastavení, které Ti bude k užitku a prospěchu.
 • 6 MODUL - TVÁ MYSL UŽ NEBUDE OVLÁDAT TEBE, ALE TY BUDEŠ OVLÁDAT JI.
  Budeš vědomě využívat mysl ke svému prospěchu tak, jak Ti byla dána z naší Božské podstaty. Už to nebude mysl naprogramovaná, ale mysl jasná a očištěná.
 • 7 MODUL - ŽIVOT V SEBENAPLNĚNÍ ZE SVÉ BOŽSKÉ PODSTATY
  Nejsme jen hmotná těla, ale základ našeho spokojeného života pramení z možnosti využívat své "Božské dary". Tedy umět využívat svůj potenciál. Už nebudeš muset hledat zvnější, ale vše najdeš uvnitř sebe.
 • 8 MODUL - TRANSFORMACE SKRZE SEBE SAMA
  Plně se ponoříš do hlubokého a niterního prožívání s mým vedením. Tvůj mimořádný duševní růst si žádá nové prožívání a vnímání. Vytvoříš nový otisk sebe sama.
 • 9 MODUL - STAV PLNÉHO VĚDOMÍ
  Naučíš se plně naslouchat své duši, jejím tužbám i potřebám a díky tomu budeš svůj život žít ze své Božské podstaty a v přirozenosti. Už nebudeš potřebovat běhat po kurzech a hledat další rady. Ty se staneš informačním kanálem své vlastní moudrosti.

Co na spolupráci semnou říkají mé klientky

"S klidným svědomím mohu jen doporučit všem, kterým není jejich život lhostejný a chtějí být už jen šťastní sami se sebou i se svým okolím. "

Před seminářem: V tuto chvíli jsem manželkou úžasného muže a matkou skvělého syna. Já sama chci být pro tyto dva muže dokonalou a to mě dost svírá. „Nejsem dost dobrá máma“.Druhá část mého života je láska k fotografování. Chtěla bych se živit focením, focení miluji a je to má vášeň. Nemám ale dostatek sebevědomí, abych svou práci uměla dostatečně ocenit a taky prodat. „Pořád to není dost dobré...“

Vím, jak důležité je slovo Děkuji (Vděčnost), Odpuštění, Pokora...se vším souzním, ale byť jsem velmi cílevědomý a svědomitý člověk, neumím tyto silné věci naplno využít ke svému prospěchu.

Po spolupráci: Více si věřím, ale spíše sebevědomá v tom, že si sama sebe mnohem více vážím a díky tomu si i věřím, že dokáži to, co chci!

Největší změnu ale cítím sama v sobě. Nečekám, že mě pochválí někdo druhý, ale dělám to já sama. Jsme na sebe hrdá, kolik toho za den zvládnu....že dokáži být matka, manželka, uklízečka i vydělávající žena. Z každé věci, kterou udělám mám radost, jsem vděčná, že jsem to dokázala a jsem na sebe hrdá, mám se za to ráda. 

To, že jsem hlavně změnila postoj sama k sobě se poté odrazilo i na vztahu k mému synovi. Jsme teď mnohem více parťáci a mnohem lépe teď spolu trávíme volný čas. 

Jsem vděčná, že jsem měla příležilost se semináře zúčastnit. Opravdu mohu říct, že mi doslova změnil život!

Co všechno je součástí online kurzu?

 • 9 modulů - členská sekce na pořád
 • Mentální techniky a aktivace pro Tvůj mimořádný duševní růst
 • Speciální práce zaměřená na niterní prožitky, které Tě vedeou do přirozené transformace bez přetlaku na mysl
 • pracovní listy podporující sebepoznání a vlastní posun
 • podpůrná facebooková skupina

BĚŽNÁ CENA KURZU JE 21 000,- Kč

Nyní můžeš využít speciální nabídky (akce trvá do  neděle 18.2. 2024)

16 000,- Kč

 NEBO NA SPLÁTKY

3 x 5 500,- Kč

Možná Ti běží hlavou....

Já už jsem vyzkoušela tolik věcí, seminářů, afirmací, terapií a stejně se cítím zamrzlá. Kolikrát mám pocit, že se nedokážu posunout a nabrat směr, který by mi dával smysl. Asi jsem ztracená....

Není tomu tak...

Pouze neznáš potřebné informace, nevíš opěrné body - témata, která je potřeba zvědomit. Aby ses mohla znovu nadechnout a mohla jsi žít svůj opravdový vědomý život v souladu sama se sebou.

Řekla bych...

"Že je ten pravý čas začít žít ve své vnitřní síle a v souladu s vedením své duše. Protože když víš, jak se vrátit zpět k sobě samé ať se děje cokoliv. Když umíš svůj život niterně prožívat a být otevřená svým Božským darům. Tvůj život se pro Tebe stane posláním a darem i těžkých životních chvílích. A začne Ti nabízet mnoho nádherných zážitků, momentů a setkání."

"Mnoho věcí mi během semináře vyjasnilo, něco rychle naskočilo, něco se jen pomalu vplížilo aniž bych si toho všimla."

Před seminářem jsem byla už docela zoufalá, starší dcerku jsem nemohla vystát a nepohoda by se u nás dala krájet.

Ten obrat k sobě a svým potřebám vnímám jako největší přínos. Ačkoliv jsem o tom již před seminářem četla a slyšela snad stokrát, tak jsem to stále moc nechápala a už vůbec nedokázala aplikovat. Teď to jde docela dobře.

Doufám, že mi to vydrží a nesklouznu do zajetých kolejí. Teď nás čeká jaro a léto, tak bude pro mě snazší se udržovat v pohodě a nové vzorce si zafixovat:)
Moc děkuji za pomoc, za tvůj čas a energii:)

Tato cesta je pro každého, v každé životní situaci a ať jsi ve svém životě prošla čímkoliv. "Máš právo a povinnost" naplnit sebe samu a dovolit si být spokojená, klidná a milovaná.

Vydej se se mnou novým životním směrem za spokojeností, klidem a harmonií.

Pokud ještě stále váháš, zda se k semináři přidat, napiš mi na e-mail
zlaskyksobezit@gmail.com

Ráda Ti odpovím na všechny Tvé otázky.