Jsi úžasná taková jaká jsi TEĎ A TADY

Možná jsi na tom stejně jako já???

Už delší dobu tápu v tématu „výchova dětí“ a můj vztah s nimi. Máme se všichni moc rádi a často si to říkáme. Mé děti mě umí obejmout bez podmínek a kdykoliv. Ale tak stejně mě dokážou dostat do varu.

A v tom je ten kámen úrazu.

Moc dobře vím, že ve varu nejsem kvůli dětem, ale díky sobě.

Tak to je, jako vždy vše začíná u nás samých. Tak jsem si teď pár týdnů dovolila neutíkat a vše rychle měnit, ale naopak. Hezky jsem v tom zůstala a ponořila se do toho.

Asi si ťukáš na čelo a říkáš si: “ Co ta Šárka blbne, proč to nemění?“

Ráda bych podotkla, že tento přístup můžete využít v jakékoli tématu.

Protože bez uvědomění je změna krátkodobá a jde spíše o racionální jednání. Mě přitahuje, ale varianta prožití ve svém srdci a následné plné vymazání ze svého podvědomí.

A tím pádem vyléčení rány na duši a v hloubce svého podvědomí. Protože vše co k nám přichází a je pro nás nepřijatelné, tak nám jen ukazuje. Kam jsme došli na bázi svých vlastních strahů z předcházejících zkušeností.

Možná si kladeš otázku: „Jaké strachy a předcházející zkušenosti?“

Je to jednoduché naše jednání a strachy jsou ovlivněny přecházejícími zkušenostmi. Ty mohou zapříčinit, že máme jistá očekávání na sebe a druhé. Což se pro nás stává svazující, omezující a nutí nás to jít konkrétním směrem.

Díky tomu pak nejednáme svým nádherným srdcem a jednáme, tak jak třeba ani nechceme. Srdce nás dovede na cestu lásky, pokory a pochopení. Strach, nejistota nebo zloba nás vede do starých nezdravých vzorců, jenž nám byly vštípeny a naučeny od rodičů, učitelů a mnohými dalšími či nám samými.

Zpět k samotnému tématu změny.

Kdybych začala s okamžitou změnou nebo třeba se čistě řídila radami druhých, nehledala bych příčinu, důvod v sobě. Přišla bych tedy o tu pro mě nejdůležitejší fázi pro následnou ABSOLUTNÍ ZMĚNU.

Jsem zastánce prožitků a vnitřního uvědomění, protože díky hlubokému prožitku ve svém srdci, můžeme plně pochopit. Následně učinit změnu a odpustit sobě či druhým.

A teď přichází druhá fáze a myslím, že ta zásadní. Které se mnozí snaží vyvarovat, a proto se stále vrací zpět.

Jedná se o fázi samotného prožitku a jeho uvědomění TEĎ A TADY.

Proto neutíkám a nehledám okamžité vyléčení. Jak chceš léčit, když jsi nepochopila příčinu? A proto setrvávám i když je to náročné. Kladu si otázky, čekám na odpovědi a až poté přemýšlím, jak činit změny.

Co považuji za zásadní, je projít změnou ve svém srdci a to u mně někdy trvá i týdny.

Možná se ptáš: “ jak myslíš v srdci?“

Musím vědět, že tu změnu opravdu chci. Že cítím tu zátěž současného stavu a uvědomuji si, jak mi to neslouží. Až dojdu do stavu, kdy se dobrovolně vzdávám tohoto jednání.

Pak mé srdce začne volat po změně a protože jsem to vytvořila právě přes něj a néé přes racio, tak jsem prošla hlubokým prožitkem. Díky tomuto prožitku dokážu jednat tak, aby změna byla pokud možno celoživotní či plnohodnotná.

Je to stejné jako když nás v děství rodiče učili děkovat, protože je to slušnost. A tak to člověk dělá, protože musí a že to je slušnost. Když si ale dovolíš prožít niterní vděčnost ve svém srdci – pocítíš ten zážitek, tu hloubku a sílu. Pak už nedokážeš děkovat ze slušnosti, ale protože to tak cítíš. Díky tomu se vyvaruješ, že bys činila něco protože musíš.

Zažiješ tedy stav – jednání z hloubky svého srdce, který je obohacující, silný a plný tebe sama. Díky tomu jsi silnější, bohatší a plně připravená na změnu, protože víš. Víš o co bys přišla, kdyby ses navrátila zpět.

Ano, nebudu ti lhát je to někdy opravdu náročné a člověk je v jistém období tmy. ALE NIKDY NEZAPOMÍNEJ NA TO, ŽE NA KONCI TMY PŘICHÁZÍ SVĚTLO.

Já jsem právě v tom dni, kdy jsem prošla tunelem,který byl mimochodem celkem dlouhý. Ale teď už vidím světlo a dobrovolně se vzdávám svých nároků na sebe, na své děti. A dovoluji si žít bez podmínek, jak by to mělo být.

Vždy když dojdu na konec tohoto tunelu, vytvářím si nějaký očistný rituál. Rituál ve kterém opustím to staré a dovoluji si přijmout to nové. Někdy je to formou koupele a modlitby. Jindy si třeba napíšu afirmaci nebo si pustím hudbu a mluvím sama k sobě. Je to různé….

Prozradím ti jednu věc – právě jsi součástí mého zakončovacího rituálu, který trval tři dny. Byl delší než obvykle, ale věřím že o to bude údernější 🙂

A tak tento článek zakončím větou:

“ Jsem úžasná taková jaká jsem TEĎ A TADY.“ Kdybych nebyla teď a tady, myslím, že bych nemohla pochopit minulost a změnit budoucnost.

Jestli máš pocit, že na své téma hledáš otázky či odpovědi. A ráda bys je našla přes léčbu svého srdce a duše. Mohu ti nabídnout pomocníka v podobě karet, které jsem psala rok v době svého třetího těhotenství. Tyto karty Porozumění své duši mají 24 témat a jsou psaný pomocí channelingu.

Za sebe mohu říci, že jsou krásné, plné poznání a velmi silných témat každé bytosti. Jejich čtení pomáhá k samoléčbě a hlubokým procesům pro ukotvení k sebepřijetí, sebepochopení a zhojení ran, jenž vznikly na cestě životem. Zde se můžeš dozvědět více a také si přečíst tři témata: kreativita, odpuštění a světlo.

Chci vědět více o kartách POROZUMĚNÍ SVÉ DUŠI.

Děkuji právě tobě za tvé čtení a pokud to cítíš stejně. Neváhej a pojď do toho semnou. Budu ti držet palce a až budeš v temnotě, vzpoměň si, že: „NA KONCI KAŽDÉHO TUNELU JE SVĚTLO. „

S láskou a pokorou Šárka 💜

Šárka Bláhová
Tvořím v souladu a harmonii pro ty, kteří chtějí mít vědomý život. Vytvářím jedinečné produkty a projekty na míru, které pomáhájí k navrácení se zpět ke své duši. Otevírají váš potenciál a vedou vás k vlastnímu napojení se na Božský zdroj, což utváří váš život do souladu a harmonie. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.