Zkus to jinak…

Často se mě lidé ptají:“Jak to mám změnit? Proč mi to nejde? Snažím se, ale nic. Co mám dělat?“
Velmi často jsou přesvědčeni, že změní své životy, vyléčí své bolesti, když budou mít více a více vědomostí od druhých. Ano, učme se od druhých, ale nestavme na tom náš život. Často vidí cestu jedině v kurzech a hlavně v jejich častém navštěvování.  Také se stává, že si lidé myslí, že někdo to ví lépe. A to protože on svůj život zvládá (podotýkám dle jejich pohledu) s nadhledem a je přeci tak vyrovnaný.

❔❔ CO KDYŽ TI ŘEKNU, ŽE VŠE NAJDEŠ V SOBĚ A NA VŠE VÍŠ ODPOVĚĎ ❔❔

Celý život nás doma, ve škole i u lékaře učili, jak vědí vše a jak nás musí naučit, protože jsme neznalý….protože jsme ještě malé děti….protože ještě nemáme zkušenosti…..
A MY JIM TO UVĚŘILY

Učili nás to v dobré víře. Chtěli nás dobře vychovat. Chtěli nás naučit a předat nám své znalosti. Chtěli nás vyléčit. A mnohé další…..
JENŽE JE TU JEDNA PODSTATNÁ VĚC

A tou je že nám tímto přístupem vzali NÁS SAMÉ A NAŠÍ SEBEDŮVĚRU. My jsme většina teď rodiči, dědečky a babičkama a chceme ke svým dětem zvolit nový a zdravější přístup. A tak na sobě pracujeme, protože většina z nás si je vědomá výše uvedeného….

A TAK NA SOBĚ MAKÁME JAK O ZÁVOD, ABYCH BYLI….možná – lepší – zkušenější – vnímavější – chápavější a více milující.

Někdy jsme možná jak závodníci až nás to vyčerpává:
💥protože chceme stihnout co nejdříve svoji transformaci, změnit své staré – nezdravé vzorce
💥protože si myslíme, že když stihneme zrovna námi daný cíl – bude vše lepší
💥protože až zlepším sebe, přijde ten pravý
💥protože v tomhle žít nechci
💥protože když změním svůj přístup změní se i mé rodiče, děti…


A TENHLE TLAK, PŘETLAK A SILNÁ SNAHA NÁM BERE SÍLY A HLAVNĚ NÁS ODDĚLUJE OD NÁS SAMOTNÝCH

Já si dovolím Ti teď nastínit variantu, jenž pomáhá mnohým lidem a skvěle opravdu skvěle funguje. A proč tak skvěle funguje? Protože je to naše přirozenost.
Nevím, zda to znáš či jsi o tom třeba zaslechla, ale přepokládám, že většina z Vás ano. Nic méně je to možná více zásadní než se ti může zdát. A tím je síla našich čaker a jejich harmonizace, čistění a jejich správné proudění energie v nás.

Je to už několik let co jsem si snila o tom, jak bych si přála umět tvořit produkty na míru. Jedním z nich po kterém jsem toužila, byl produkt na čistění čaker. Více jsem ale nespecifikovala, protože jsem v té době ani netušila, jak moc jsou čakry důležité. Jak je to velký základ nás samých a naší rovnováhy, naší moudrosti a možnosti napojení se na Zdroj.

Posléze jsem se naučila techniku Léčebná oprava podvědomí, která nabízí a je to i její velkou součástí čištění čaker. Po velmi krátkém čase využívání této techniky, jsem si začala uvědomovat jednu dokonalost. A tou jest, že když si udržuji kvalitu svých čaker a pravidelně o ně pečuji. Stávám se přirozeně intuitivní, vědomá a dokážu žít z opravdové přirozenosti bytí.

Co je pro mně přirozenost bytí?

Toť otázka 😉Každý z nás to může cítit jinak a nechci nikomu radit. Jen bych ráda předala vlastní zkušenost a třeba Vám nabídla nové možnosti, nový úhel pohledu.

Pro mě PŘIROZENOST BYTÍ je, když umíme vnímat svoji intuici a čerpáme z vlastní moudrosti. Když využíváme informace ze zdroje a nasloucháme svému srdci. A následně tak jednáme a díky tomu jsme ve své vnitřní síle.
Uvedu to na konkrétním příkladu, aby to bylo lépe hmatatelné. Cíleně budu uvádět výrazný příklad, aby to bylo dobře pochopitelné. Jsem v partnerském vztahu a nezvládám konfliktní situace. Z dětství mám zakořeněné vzorce, které mě stále nastolují chovat se impulzivně a přímočaře. Což můj protějšek nezvládá a nesne se. Vznikají z toho silné hádky, které jsou emoční a silně nás oba vyčerpávají. Následně jsou součástí našeho odpojení a jistého odloučení (může to být, jak fyzické nebo duševní odloučení). A tento příběh se neustále opakuje a opakuje…a je to ZAČAROVANÝ KRUH.Já ve své hlavě vím o svých vzorcích a i vím, jak s nimi pracovat. Jenže když na to dojde mé emoce mě pohltí a já maximálně nebo částěčne najedu na staré vzorce.

A co teď s tím?

Na úvod tohoto odstavce chci říci, že je pravda – máme jisté vzorce a je třeba na nich zapracovat. To je bez pochyb a nebudu Vám zde mazat med kolem pusy, že vše zvládnete bez úsilí. Ale je třeba si uvědomit jednu zásadní informaci, že čakry jsou jako strom (mají kořen, kmen a mnoho větví) v našem těle a jsou v celém našem fyzickém těle a stejně tak energetickém poli. Jsou pro nás jako potrava, jako voda a zajišťují nám energetickou, emocionální stabilitu a kvalitu života prožitou přes srdce. Což silně ovlivňuje i naše zdraví.

A teď co tím básník chtěl říci. ☺️ Pokud o své čakry nepečujete a tedy je nečistíte, nezajišťujete jejich kvalitní tok a harmonizaci. Tak se jejich tok na různých místech blokuje a díky tomu vznikají blokace v jistých tématech vašeho života. Tyto bloky podmaňují vaše chování, váš přístup a ovlivňují vaše emoční jednání. Vím, že toto téma je celkem obsáhlé a není šance, abych v jednom článku vše popsala. Takže zde ani nebudu psát o konkrétních čakrách, jaké jsou a kde je na sobě najdete atd…. Ale jde mi o to nastínit Vám jejich sílu, důležitost a možnosti, jenž nám nabízí.

ZPĚT KE KONKRÉTNÍMU PŘÍKLADU

Když začnete pečovat o své čakry, začnete pracovat na své duševní hygieně. Začne se dít mnohé jak u vás, tak přirozeně následně ve vašem okolí. Díky péči o čakry získáte emoční stabilitu (samozřejmně néé vždy na 100% – ale velmi to pocítíte), což vám dopomůže k většímu nadledu na Vás samotné a na život jako takový. Co je skvělé u čaker, když Vám začnou znovu plně proudit a uvolní se bloky. Tak můžete zažívát stav vnitřní moudrosti a vaše intuice posílí, což má mnoho nádherných dopadů. Jak v oblasti sebevědomí, sebelásky, sebepochopení a pochopení pro druhé. A mnohé další a další….je to úžasný stav a přeji ho každému z Vás pocítit, taková lehkost, láska, něha a uvolnění.
Když čerpáte z vnitřní moudrosti, tak toto čerpání je ze srdce (což znamená, že vaše srdce je otevřené a vy jste láska a světlo) a jste v napojení na Zdroj. V tomto stavu je Vaše ego v pozadí a nemá šanci Vám nutit vaše nezdravé vzorce. A hlavně díky energii, která z Vás jde a je ve Vás, tak nepřitahujete konflikty a není třeba silné konfrontace. Naopak začnete lépe vnímat (i když přijde rozhovor o nepříjemných tématech) co Vám partner sděluje a máte k němu pochopení. Stejně tak se najednou lépe učíte dostát svého a svých potřeb. Sdílení je tedy o dost snažší.
Jasně, nejde to vždy a pořád…člověk se to učí a při každém učení je třeba i čas. Ale představte si tu nádheru, že to zvládnete jednou. Pak se to bude opakovat někdy jo a někdy to nepůjde….až zjistíte, že jste třeba na 60% situací, kdy to zvládáte. A tak se posouváte dál a dál…. Sami sebe začnete přijímat přirozeně, protože tam bude pochopení. Začnete si sebe vážit, protože uvidíte své posuny. Začnete cítit vnitřní sílu a naplnění, protože harmonie čaker je harmonie NÁS SAMÝCH.

💜 Krásné, že 💜
A teď přichází poslední otázka: Jak s nimi pracovat,jak je čistit, harmonizovat….

A teď přichází poslední otázka: Jak s nimi pracovat,jak je čistit, harmonizovat…

V dnešní době je již dost knih o čakrách a jejich péči a tom, co nám čakry nabízí. Já osobně mám doma knihu „PRAKTICKÁ HARMONIZACE ČAKER“ od Lilo Trauna. Je skvělá a najdete tam mnohé. Také je hodně produktů na čištění čaker i na internetu. Zase doporučuji vybírat intuitvně a né rozumem. Každému sedí jiný výrobce, jiný druh produktu – řiď se srdcem. Stejně tak úžasně fungují minerály, jsou úžasným pomocníkem ve všem. Čistit, harmonizovat a posilovat čakry se dá meditací, vizualizací, afirmací a mnohé další….
Jak jsem Vám psala na začátku i já jsem požádala, abych mohla vytvořit produkt na míru každému pro čištění čaker, jejich harmonizaci a posílení. A přátelé, před lety se tak stalo, za což jsem vděčná 🙏. Ani já sama jsem netušila, jakou sílu Harmonizační dečka (to je pracovní název produktu) bude mít. A veřte mi funguje skvěle a je vždy každé bytosti na míru. Nyní připravuji e-shop, který je součástí nového OBCHŮDKU VĚDOMÉ POZNÁVÁNÍ. Kde bude ke koupi. Ale rozhodla jsem se dělat vždy omezený počet produktů, abych je mohla obměňovat dle potřeb klientů a toho co potřebuje společnost k sebeléčbě. Poslední měsíce cítím, jak se lidé probouzí a přijímají odpovědnost za sebe. A tak vyhledávájí spíše produkty, které pomáhají a doprovází jejich sebeléčbu. A to je úžasné.Tak a je to….má dojem, že jsem napsala vše a více už není třeba.
Přátelé, opatrujte se.
S láskou a pokorou Vaše Šárka 💜

Šárka Bláhová
Tvořím v souladu a harmonii pro ty, kteří chtějí mít vědomý život. Vytvářím jedinečné produkty a projekty na míru, které pomáhájí k navrácení se zpět ke své duši. Otevírají váš potenciál a vedou vás k vlastnímu napojení se na Božský zdroj, což utváří váš život do souladu a harmonie. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.