Pohodlně se usaď

Pohodlně se usaď a nalaď svoji mysl ke svému srdci 💜Představ si, že cítíš ve své mysli klid, tvé tělo je v souladu a tvá duše je s tebou v harmonii.Víš, kdo jsi a sebe si vážíš. Dáváš sebe na první místo, protože tvá úcta k sobě je odrazem v druhých a tak nemusíš neustále řešit, kdo ti co udělal a kdo tě zasáhl. Jelikož ty jsi pevná v sobě a tvé okolí to respektuje.Jsi vědomou tvůrkyní ve svém životě a ve své mysli. A když zkoušky přicházejí, mají pro tebe blahodárný a obohacující dopad. Jsi to ty, tvá intuice a tvé otevřené srdce, které tě pevně vede. Tvá vnitřní síla, která je v tobě probuzená je tvým opěrným bodem a i když jsou zkoušky různé – víš, jak se sama k sobě navrátit.

🌷 Jsi sama sebou a sobě nejblíž než, kdy jindy. 🌷

Jak se cítíš, když čteš tyto řádky? Je to tvá realita nebo hledáš svoji cestu sama k sobě, ke svému srdci a vstříc své duši?

Pokud je toto tvá realita, je to úžasná zpráva a já ti ji ze srdce přeji. Protože sama vím, jak krásné to je a kolik potenciálu to nabízí, když jsi na své cestě ve svém srdci a nasloucháš své intuici. Když víš, kde je tvé místo a proč tu jsi.

Ale tak stejně znám, jaké je být na druhé straně a to moc dobře. Protože to je moje část z minulosti a velmi dobře si ji pamatuji. Díky této Šárce z minulosti, jsem Šárkou teď a tady. A nebylo by mě takové teď, kdybych nezažila vše předtím. A jsem za to ze srdce vděčná i když to bylo bolestné a náročné. Někdy jsem se cítila zoufale, silné emoce pro mně byli na denním pořádku a pocit vyčerpaní přicházel v pravidelných podobách. Ale i přesto jsem se snažila žít v pokoře a věřila jsem ve svoji cestu.

Pak se něco změnilo a moje cesta začínala být jasnější a světlo na konci tunelu svítilo blíž a blíž……
Přišla mi do života Marie Limbert a technika Léčebná oprava podvědomí. A začalo se mnohé dít……Poprvé jsem pocítila, co je stav souladu a harmonie. Poprvé jsem byla v napojení na božskou podstatu své vnitřní síly a celé to bylo v mé vnitřní čistotě.
Moji milovaní, byl to zážitek a já měla jasno…..TOHLE JE TA CESTA. TUDY PŮJDU.

Techniku LOP(léčebná oprava podvědomí) jsem se časem naučila a vyslovila jsem přání:“Přeji si vytvořit komplexní péči pro druhé a to i s pomocí této techniky.“A světe div se, začala jsem tvořit a to, aniž bych si to z prvu uvědomovala….

Vytvořila jsem semináře na míru, které již několik let dělám a jsou hlubokou transformací pro každou ženu, která si ji dovolí. Jedná se o individuální péči, která je přímo na míru. A je to mnohaměsíční spolupráce, která není nijak časově ohraničená. Každý máme svoji cestu, svůj čas a své potřeby a néé jen o tom seminář je.

Je to transformační cesta na které se setkáš s vlastními bolestmi, obavami a strachy, abys je mohla přijmout a následně opustit. A vstoupit díky tomu do vlastní síly.

Osobní seminář na míru je tvořen ženou samou a jejím příběhem, jejíma potřeba. Tvoříme spolu tak, aby našla cestu k sobě samé. Pochopila svoji vnitřní sílu a naučila se využívat vše, co jí je vlastní ke svému růstu, radosti a spokojenosti.

Věnujeme dostatek pozornosti k přijetí nového, které je nedílnou součástí změny.

Základem k pochopení sebe sama a k hluboké změně, je pochopení duševní práce na sobě. Mám tím na mysli duševní péče o sebe, která pomáhá k napojení a posílení intuice. Když víš, jak se sebou pracovat – stáváš se sobě léčitelem. A to je velkou částí, kterou v semináři zažiješ. Osvojíš si techniky, které jsou tobě na míru blízké.

Kde je poznání, kde je napojení a životní proud energie. Zákonitě přichází duševní moudrost a sebenaplnění.

Je toho tolik, co mám na srdci a co bych ti ráda řekla. Ale nechci se opakovat, protože mnohé další nalezneš na mém webu v obchůdku vědomé poznávání, kde mám i jiné produkty. Všechny produkty v tomto obchůdku jsou jedinečné, jelikož je tvořím na míru.

Ale ještě zpět k samotným seminářům – nyní je otvírám 15.10. 2021 a další termín otevření vidím až v příštím roce. Jelikož je pro mně důležité, abych se mohla plně věnovat jeho účastníkům. Proto nyní nejsem schopná říci, kdy bude další možnost….zda za půl roku či za rok.

👉 Zde nalezneš všechny potřebné informace k semináři 👈

Šárka Bláhová
Tvořím v souladu a harmonii pro ty, kteří chtějí mít vědomý život. Vytvářím jedinečné produkty a projekty na míru, které pomáhájí k navrácení se zpět ke své duši. Otevírají váš potenciál a vedou vás k vlastnímu napojení se na Božský zdroj, což utváří váš život do souladu a harmonie. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.