Síla úplňku, vychytávky pro duševní klid a pohodový spánek

Tuto neděli v 6:44 hodin ráno nás čeká úplněk. Pro některé z nás to bývá náročnější období. A tak mně napadlo, že by Vám mohli pomoci mé zkušenosti a některé vychytávky, které jsem si během posledních let vyzkoušela a fungují skvěle.

Velmi často se setkávám s tím, že lidé mají potíže s klidným spánkem v době kolem úplňku. Často se budí, cítí se neklidní a ráno jsou unavení. Tak tohle přesně znám z dřívějška a našla jsem si na to super vychytávku.

Využijte sílu léčebných kamenů, která vám pomůže ke zklidnění a hlavně uzemnění. Právě to uzemnění je velmi důležité pro klidný spánek. Dejte si na spaní léčebný kámen do postele, ale je důležité kam ho umístíte.

Já doporučuji vybrat intuitivně kámen, který vás zaujme, přitáhne. Dávejte ho do postele na dobu spánku od pasu dolů, nejlépe do oblasti chodidel. Pokud kámen dáte do zóny hlavy či vrchní oblasti těla bude pro vás spíše astrálním průvodcem. A tudíž byste se moc nevyspali – znám to od sebe 🙂

Pokud vám vrtá hlavou výběr kamene – dejte na intuici. Pokud ale stále váháte, za sebe Vám mohu doporučit kámen selenit, křišťál nebo třeba kámen Achát, který je na podporu ženské energie. Ale můžete zvolit defacto jakýkoliv – nebojte se toho.

Další tématem je emocionální nestabilita, silná citlivost či náladovost.

Za sebe jako ženu mohu doporučit, abyste si Vy ženy zvědomili informace o ženském cyklu. Tato cykličnost má 4 fáze, které silně ovlivňují emocionální stabilitu a vnitřní harmonii ženy. Napsala jsem o tom článek, ve kterém se dozvíte vše podrobně o těchto fázích. Článek si můžete přečíst zde.

Přečti si článek pro podporu vnitřní harmonie a podpory stability ženy.

Dalším tipem jak se očistit od stresu, uvolnit se a nabít novou energii je ochrana a péče o svá energetická těla a auru. Je to poměrně dost obsáhlé téma a ani dlouhý článek by na to nestačil. Ale je to účinný prostředek jak se dát do klidu, rovnováhy a být sám v sobě. Dám vám sem jen pár tipů, jak to udělat.

  • Skvěle funguje koupel se solí (já používám himalájskou růžovou sůl), které vaše tělo odčistí od negativních energiíí, které na sebe nabalujete z venku. A taktéž vám vyčistí auru, které je vašim důležitým ochranným štítem. Stačí nasypat do vany 0,5 kg soli a dát si cca 20 – 30min relax v této vodě. Poté se doporučuji osprchovat a je hotovo. Pokud Vám mohu poradit kupte si nerafinovanou sůl, nebarvenou. Himalájská sůl co kupuji, stojí cca 40kč – není to tedy nějak drahé, ale je důležitá ta kvalita.
  • Taktéž je fajn využívat aromaterapii – třeba aromalampu a éterický olej. Skvěle zklidňuje levandule, dobrou náladu podněcuje mandarinka či pro podporu ženské energie je úžasná růže. Pokud jde o výběr esencí, doporučuji vám nešetřit a koupit opravdu kvalitní.
  • Další super variantou je vizualizace ci meditace.

Variant je opravdu mnoho a tak píšu jen pár tipů. Pokud byste se chtěli více zajímat o to, jak o sebe pečovat a proč pečovat o svá energetická těla, auru a jiné….můžete juknout na bezplatný projekt Vědomé poznávání, který jsem vytvořila proto, aby lidé pochopili sílu a důležitost těchto center. Díky jejich kvalitě můžete procházet lépe ve svých zkouškách, prohlubovat intuici a poznávat svůj potenciál. A nééé jen to!!!!! Má to opravdu mnoho bonusů a výhod pro nás, pro naší duši a fyzické tělo.

Pokud máš zájem se dozvědět více – můžeš zde. Najdeš tam i video s podprobným vysvětlením.

https://zlaskyksobezit.cz/vedome-poznavani-projekt/

Ráda bych také zmínila i bonusy úplňku, kterých není málo a je fajn o nich vědět. Sama za sebe mohu říci, že úplněk využívám pro svojí práci, pro odstranění svých vlastních vzorců, které mi už neslouží a mnohé jiné….

Co nám úplněk nabízí?

Já osobně miluji na úplňku to, že podporuje OPUŠTĚNÍ STARÉHO A PŘIJETÍ NOVÉHO.

Využívám tedy toto období pro sebereflexi a následné změny. Někdy si stanovuji, co opustit chci nebo co nového bych si přála přijmout a v noci, když je úplněk se na to ve své mysli zaměřím. Vytvořím si třeba nějaký rituál. Třeba že se vykoupu v soli, poté se namažu mandlovým olejem s esencí pro příjemné vylazení. A pak si třeba v mysli či na papír sepíšu, co opustím a co nového přijmu.

Je to fajn čas strávený sama se sebou, příjemná relaxace a motivace k vnitřnímu růstu. Je to jedna z mnoha možností, jak si vytvořit vlastní rituál. Vždy tvořím dle svého rozpoložení, dle nálady a hlavně s pomocí své intuice.

V tento čas můžete dát péči i vašim léčivým kamenům, které je třeba čistit a starat se o ně. Starat se o ně, aby nás mohli následně léčit.

Kameny mají skvělé léčebné účinky a dokážou být bezesporu skvělými pomocníky. Ale i oni potřebují svojí péči, očistu a ochranu. Většina z nich se dá čistit pomocí měsíčnío světla a úplněk je proto skvělý. Já vždy kameny než odnesu na balkon na celou noc, tak je omývám vlažnout vodou. Pozor na měkké kameny,jako jsou třeba vápenec, howlit, selenit a jiné. Tyto kameny se ve vodě rozpouští.

Když kameny opláchnu a osuším, tak ještě řeknu formulku:

“ Prosím, ať se kameny plně očistí a zůstane v nich jen vše tvořeno láskou. „

Nevím jak to máte vy, ale já mám v tomto období několik pracovních nocích. Protože mi jde práce rychle od ruky a tvořím většinou nové projekty.

Naučila jsem se, že na první tři noci před úplnkěm a tři po úplňku mívám silné pracovní období. Většinou nové projekty a jejich realizaci, směřuji v tomto období. Je fajn, že pak v jiných dnech vůbec nepracuji, protože vím, že to doženu.

Těch možností a informací kolem úplňku ještě pár je, ale to bych asi psala zbytečně moc dlouhý článek. Snažila jsem vytyčit pár věcí, které vím, že lidé řeší a nabídout vám možnosti, jak s nimi pracovat.

Pokud něco z toho vyzkoušíte a budete mít chuť se o to semnou podělit, budu moc ráda. Můžete psát buď na mail sarkablahova@zlaskyksobezit.cz nebo třeba do zpráv na FC či zde do kometářů.

Přeji vám krásný, pohodový víkend a skvělý úplněk

Vaše Šárka

Šárka Bláhová
Tvořím v souladu a harmonii pro ty, kteří chtějí mít vědomý život. Vytvářím jedinečné produkty a projekty na míru, které pomáhájí k navrácení se zpět ke své duši. Otevírají váš potenciál a vedou vás k vlastnímu napojení se na Božský zdroj, což utváří váš život do souladu a harmonie. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.