Vděčnost

Vděčnost je krásné a hluboké téma, které považuji za jedno z těch zásádních v lidském životě. Často se setkávám s lidmi, jenž prahnou po změně. Proto také na sobě pracují a přicházejí ke mně, protože stojí o změnu.

Někteří mají pocit, že jejich změna není dostatečná, že jejich život se nikam neposouvá, že stojí na bodu mrazu. V těchto chvílích cítím, že je třeba zažít a prožit ve svém srdci vděčnost.

Záleží jen na nás, zda ji začleníme do našeho běžného a každodenního života. Nejde o to za věci děkovat a poprosit, tak jak nás učili naši rodiče. Jde o to vděčnost a pokoru cítit ve svém srdci. Cítit pocit vděčnosti v sobě a díky tomu moci nalézt vlastní sebelásku, pochopení pro sebe a pro druhé.

Já vím, možná si říkáte – jak toho mám docílit, když se mi zrovna děje tohle a tamto…když je zrovna můj život, tak náročný….když se cítím na pokraji svých sil.

Jedním z příkladných cvičení či realizací je si třeba 1x denně najít chvíli, kdy se zaměříme na to co bylo v našem dni krásné. A poděkujeme za to. Je možné, že na začátku to může být pro nás spíše rutina bez pocitu vnitřního naplnění, ale to nevadí. Je to velký krok ke změně a buďte trpělivý, vše má svůj čas. Naplnění ve svém srdci dojdete.

❤️ Až pocítíte ten pocit, který je radostný, někdy i plačtivý, zažijete úlevu a dobití energie. Nebojte se, až to přijde poznáte to. Věřím, že po zážitku vnitřního naplnění vděčnosti a pokory, jej budete chtít zažívat stále. Stane se pro Vás běžným vyplněním dne. ❤️

Možná si kladete otázku, proč se zaměřovat na vděčnost? Co mi to může dát?

Vděčnost a pokora nám může pomoci ve všem. V přijetí sebe sama, v přijetí všeho co se nám v životě děje a tím je možné vyléčení bolestných vztahů či prohloubení stávajících vztahů.

Vděčnost a pokora je klíčem k naplnění přání a jejich samotnému zhmotnění. Tak stejně nám pomůže k opravdové a pevné změně našeho dosavadního života ve všech oblastech. Ať v partnerských vztazích, v práci, při výběru vhodného zaměstnání, ve finanční stabilitě či v kvalitním zdraví.


🙏 Jde tedy jen o to, naučit se jí opravdu cítit, procítit a zaplnit ji své tělo, mysl i duši. 🙏

V oblasti sebelásky nám může být nápomocná tak, že se naučíte být sobě vděčný. Za to co jste během dne dokázali, za to co jste zvládli a tím začněte vyplňovat své srdce láskou k sobě. Přestanete totiž řešit, že jste něco nezvládli a že se nemáte rádi. V tu chvíli zmizí věčné sebebičování, sebehodnocení, jelikož pochopíte, že síla vděčnosti je lepší než to předchozí co bylo. A váš vztah sebe sama se bude více a více prohlubovat a zkvalitňovat.


Z toho pramení, že se přirozeně naučíte chápat druhé. Když dokážete ocenit sebe, tak ocenit ostatní, pochopit je a přijímat je takový jakými v dané chvíli jsou či jednají, nebude pro Vás takový oříšek. Začněte totiž děkovat (ať v duchu či nahlas) jim samotným za to, co Vás učí svým jednáním a to je velmi osvobozující. Už nebudou otázky tipů: Proč? Jak to? A proč mně?


Zaměníte je za díky, že se tak stalo a nic víc tam nebude. Žádné negativní myšlenky a emoce, které by mohli ovlivňovat Vaše zdraví. Negativní emoce které Vás nutí kolikrát jednat tak, že se tím pak trápíte a řešíte to stále dokola. Tím vyřešíte své zdraví. Pokud jde o partnerské vztahy, postoje k financím, k práci, k činnostem, které zaplňují Váš den. Začněte si přirozeně volit to, co Vám činí dobře, to co Vás naplňuje tím nabydete radosti z běžného dne, ze svého života.


🙏 Protože si začnete vážit sebe, svého času, svého zdraví a budete chtít to, co je s Vámi v souladu a harmonii. 🙏

Pokud máte pocit, že chcete jít cestou pokory a vděčnosti, ale stále cítíte, že Vám to nějak nejde – nevadí. Můžete juknout na projekt VĚDOMÉ POZNÁVÁNÍ , který jsem připravila pro ty, jenž mají zájem svůj život zvědomit a díky jistým zkušenostem, které Vám nabízím v tomto bezplatném projektu. Můžete nabýt vnitřní pokory, pochopit jisté zákonistosti a stát se svým průvodcem a léčitelem.

Mám tu pro Vás ještě jeden channelingový text na téma vděčnost. Já sobně si myslím, že je velmi výstižní a plně semnou rezonuje. Uvidíte jestli i Vás osloví.

Ve vděčnosti není prostor pro pochyby ani pro otázky.

Vše je jak má být.

Není v tom více ani méně.

Jsem za vše vděčný.

Čím více vděčnosti budeš v sobě nacházet, tím více budeš mít pozitivních pocitů a myšlenek. Tím více budeš vysílat to, co opravdu chceš dostávat.

Otázky si klaď, ale dej si čas a hledej odpovědi v sobě, ve své intuici, v zážitcích, jenž prožíváš. V těchto chvílích hledej pochopení pro sebe i druhé.V pocitech jenž zažíváš si uvědomíš samu sebe, jelikož to co ti vadí na druhých je odrazem Tebe = co vysíláš, dostáváš.

Pokud zažíváš něco nepříjemného, změň svůj přístup nee místo. Pokud někoho nemůžeš vystát, snaž se ho pochopit proto, abys mu mohla zrcadlit to, co od něj sama bys ráda dostala. Pokud se budeš věcem, lidem a situacím bránit. Budeš je muset prožít znovu, proto abys v nich našla to co máš pochopit. A mohla jsi příště jinak vykročit.

To vše má, ale svůj čas.

S láskou Vaše Šárka

Šárka Bláhová
Tvořím v souladu a harmonii pro ty, kteří chtějí mít vědomý život. Vytvářím jedinečné produkty a projekty na míru, které pomáhájí k navrácení se zpět ke své duši. Otevírají váš potenciál a vedou vás k vlastnímu napojení se na Božský zdroj, což utváří váš život do souladu a harmonie. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.