A co teď? Co bude dál?

V našem světě se děje velká změna…každý z nás ji vnímá dle svého úhlu pohledu a nechci tímto článkem zpochybňovat Vaše pocity ze současné situace. Ani to jak se v současné době cítíte…..

Již delší dobu ve své mysli tento článek připravuji a postupně své pocity, myšlenky a prožitky skládám do slov…..

Já osobně situaci koronaviru cítím, jako posunutí společnosti jiným směr….tím vším co se nám teď děje, se nám nabízí možnost obrovského posunu v mnoha oblastech…spíše než se nabízí je vhodné slovo: JIŽ SE DĚJE.

Děje se to přirozeně, rychle a nedá se to zastavit. Jsme nuceni měnit své staré zvyklosti a v tom vidím OBROVSKÝ PŘÍNOS A CÍTÍM NESMÍRNOU VDĚČNOST ZA TUTO MOŽNOST.

CÍTÍM VDĚČNOST ZA TO, ŽE MOHU BÝT SOUČÁSTÍ TÉTO HROMADNÉ TRANSFORMACE.

Díky této situaci jsme nuceni být více se svojí rodinou, věnovat se svým dětem, být jejich součástí i ve školním procesu atd. Lidé ve svém blízkém okruhu si více pomáhají. Projevujeme větší a hlubší zájem o naše milované a starší občany.

Mnoho z nás nemůže pracovat, je nuceno být více sám v sobě a přirozeně se učit být jen SÁM SE SEBOU, což za současného běhu společnosti nebylo pro každého běžné.

Naše planeta se začíná znovu nadechovat a její uzdravování je rychle znatelné- díky našemu zastavení.

Není to úžasné???

Před pár dny jsem si uvědomila jednu věc – stačí pár dnů zastavení a příroda nám dává hned zpětnou vazbu. A tak jsem si říkala:

“ Tak rychlá odezva, ale budeme si toho vážit i potom až vše ustane? A začneme naplňovat hlubší význam celé této planety? Nebo zase začneme bláznit, nakupovat, s bližními jen volat? A zapomeneme sami na sebe? Na naší podstatu a to co nás dělá šťastné?“

MÁME TEĎ A TADY SKVĚLOU MOŽNOST, JAK UCHOPIT SVÉ ŽIVOTY ZDRAVĚJŠÍM ZPŮSOBEM A NAPLNĚNĚJŠÍ FORMOU NEŽ DOPOSUD.

PRÁVĚ TEĎ A TADY SI MŮŽEME VYTVOŘIT VŠE, NA CO JSME PŘEDTÍM NEMĚLI ČAS A ZAČLENIT TO DO SVÉHO ŽIVOTA.

VYTVOŘME SI NOVÝ HODNOTOVÝ ŽEBŘÍČEK NA BÁZI NAŠICH NOVÝCH ZKUŠENOSTÍ, NA BÁZI ZKUŠENOSTÍ NÁŠ VŠECH A DRŽME SE HO.

Určitě mi dá hodně lidí za pravdu, že když se člověk nepoučí z jedné zkušenosti příjde další….další a silnější, abychom konečně naslouchali….
PŘÁTELÉ, SNAD MI DÁTE ZA PRAVDU – TOHLE JE SILNÁ ZKOUŠKA A DALŠÍ SILNĚJŠÍ UŽ NE.

JE TO ALE JEN NA NÁS, NIKDO JINÝ TO ZA NÁS NEUDĚLÁ.

Začněme u sebe a nepohlížejme kriticky a z vrchu na druhé, to nám jen bere síly. Není třeba kritiky druhých pro naplnění sebe, není třeba od rána do večera sledovat zprávy a dění. Akorát z toho bolí hlava a jsme vyčerpaní.

Jsme silný národ a zvládli jsme mnohé, ale jen když jsme se semkli. Stejně jako teď v šití roušek, v péči našich úžasných zdravotníků, police a mnohých….

To že to funguje a že to jde směr vzhůru je síla a odhodlání v nás. Ale bez vděčnosti to nejde, tak na ní nezapomínejme.

Važme si každého dne, každé bytosti na našem životě a každé naší zkušenosti, protože tihle a tohle vše nás posouvá.

Opatrujte se s láskou Šárka

💜
Šárka Bláhová
Tvořím v souladu a harmonii pro ty, kteří chtějí mít vědomý život. Vytvářím jedinečné produkty a projekty na míru, které pomáhájí k navrácení se zpět ke své duši. Otevírají váš potenciál a vedou vás k vlastnímu napojení se na Božský zdroj, což utváří váš život do souladu a harmonie. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.