Z lásky k sobě žít

Nový eBook je na světě..juchuu :-)

Moji drazí přátelé,

již několik dní je tu k dispozici eBook zdarma: Jak si plnit svá přání a sny díky pochopení zákonu přitažlivosti. Aneb jak přetvářet svůj dosavadní život na ten, který chci OPRAVDU ŽÍT 💜

Zde můžeš eBook zdarma získat.

O čem vlastně eBook zdarma je?

Je o tom, jak pochopit proud vlastního života. A jak moc jsme jeho tvůrci. Také o tom, jak přitáhnout k sobě co OPRAVDU ŽÍT CHCI…Pro mně osobně toto poznání bylo odrazovým můstkem k velkým vnitřním změnám…

Jelikož mám ráda stručné a výstižné čtení, které je věcné a přínosné. Proto i tento eBook je tak koncipován. Má 6 základních témat, která jsou psána v pár stránkách.

Při psaní razím heslo: Výstižné a věcné psaní, které má hloubku a nechá v člověku po přečtení stopu k zamyšlení.

Když si čtu, ráda si nechávám prostor pro sebe. Pro svůj úhel pohledu a možnost změny díky informacím získaným právě čtením. Neholduji moc přesným návodům, které by mě cíleně říkali, jak mám mluvit a myslet.

Mám ráda spíše vysvětlení, jak to funguje a třeba dva, tři příklady….A já se pak k tomu sama vlastní zkušeností a hravostí dostanu.

Myslím si, že v oblasti sebepoznávání a sebepřijetí je důležité projít procesem pochopení přes vlastní zkušenost. Jelikož díky tomu to prožitku v sobě ukotvojume nové přijetí a změny.

Již jsem se setkala s reakcí, že někteří by uvítali více konkrétních příkladů. Myslím, že jsem v eBooku příklady uvedla, dokonce ve více tématech. Ale stejně základ je v každém z nás. Když nám někdo bude říkát, jak co dělat. Jak budeme pak jednat až s námi nebude? Nebo nebude v eBooku zrovna příklad, který potřebuji?

A to je ono. Mým posláním je otvírat témata, mluvit otevřeně a využívat možnost sdílení. Podpořit lidi v jejich vnitřní síle, intuici a prohloubení cesty k jejich srdci.

Věřím, že tento eBook Vám nabídne nové poznání či Vás ukotví ve víře sama k sobě.

Přeji Vám život plný vnitřních darů a síly.

S láskou Šárka 💜

Šárka Bláhová
Tvořím v souladu a harmonii pro ty, kteří chtějí mít vědomý život. Vytvářím jedinečné produkty na míru a též projekty, které pomáhájí k ochraně nás a našich energetických i fyzických těl. A taktéž přispívají k následnému napojení se a pochopení sebe sama. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Chci se dozvědět více o novém projektu Vědomé poznávání
  • Jukni na video
  • ebook: Jak si plnit svá přání a sny díky pochopení zákonu přitažlivosti

    Tento ebook Tě povede cestou nových změn ve tvém životě. Podpoří Tě v pochopení základních zákonitostí, jenž jsou v našich životech neoblomné. Díky jejich znalostem můžeš svůj život přetvořit a naplnit své snění V OPRAVDOVÉ BYTÍ.

  • Nejnovější příspěvky