Intuice

Stručné a výstižné – myslím, že není třeba dalších slov 💜

Intuice

Buď pevná ve svých přesvědčeních, ale následuj je současně se svojí intuicí. Ta je velkým darem člověka a pomůže Ti vždy v každém tvém kroku, když ji budeš otevřená. 

Pro udržení své intuice dbej o své tělo na fyzické i duševní rovině. Věnuj pozornost stravě – s tím jaké myšlenky si vybíráš při jejím nákupu, při přípravě a následném přijímání potravy. 

Jak můžeš poznat svojí intuici?

V mysli – ve slovech, jenž uslyšíš, v myšlenkách jenž Tě prvotně napadnou, ve svých snech  a pocitech. Neboj se přikládat důležitost pocitům tepla, chladu, tepu v těle, zvukům v uších či známým vůním.

Můžeš si pokládat otázky – na které věř, že odpovědi dostaneš. Jen vyčkej až přijdou – nebuď však horlivá, dychtivá po okamžitých odpovědích.

Vše má svůj čas a místo.

Šárka Bláhová
Tvořím v souladu a harmonii pro ty, kteří chtějí mít vědomý život. Vytvářím jedinečné produkty a projekty na míru, které pomáhájí k navrácení se zpět ke své duši. Otevírají váš potenciál a vedou vás k vlastnímu napojení se na Božský zdroj, což utváří váš život do souladu a harmonie. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.